החלפת צילינדר לדלת

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

צילינדר לדלת

מתי בדקתם את הצילינדר שלכם? איך אתם יודעים שהוא במצב תקין? לא הרבה יודעים אבל כל מנעול לדלת לא משנה מה סוג הדלת שלכם, מכונה צילינדר. צילינדר לדלת הוא הדבר הכי משמעותי בבית מבחינת ההגנה שלכם מפני פורצים, גנבים או סתם אנשים שרוצים לפגוע בכם. הוא עשוי מתכת ומחובר למנגנון הנעילה של הדלת, כאשר מכניסים אליו את המפתח הנכון ומסובבים את המפתח, הצילינדר פותח את מנגנון הנעילה של הדלת, זה המצב הטוב. אבל לצערנו יכול להיות גם שפורצים ברמה מקצועית "משחקים" בצילינדר ללא מפתח (עם סיכה או מברג למשל) ופותחים את מנגנון הנעילה אבל כך או כך בין אם זה אתם או הפורצים, חייבים לעבור דרך הצילינדר כדי להיכנס בסופו של דבר לבית שלכם. לכן חשוב שהצילינדר לדלת שלכם יחובר נכון למנגנון הנעילה של הדלת, ישב במקום המתאים ויתאים לדלת הכניסה לבית, וכל אלה כמובן מהסיבה הפשוטה שהיא למנוע כניסה של זרים או לפחות להקשות עליהם. אנשי המקצוע שלנו בסיקרט מערכות מפרקים את הצילינדר הישן תוך מספר דקות ומרכיבים לכם צילינדר חדש ומתאים לדלת ובנוסף אתם מקבלים אחריות כדי שתוכלו לישון בשקט. מנעול לדלת מתקלקל עם הזמן, כתוצאה מעייפות החומר, טריקות של הדלת, הכנסת מפתח בצורה גסה וכו'. זה לא דבר הנראה לעין, אז איך באמת יודעים אם הצילינדר לדלת במצב תקין? כאשר אנחנו מכניסים מפתח אל החור של המנעול והמפתח נתקע, קשה לסובב אותו או שהמפתח צריך להיות בזווית מסוימת כדי שהוא יזוז במנעול אז זה הזמן להחליף מנעול לדלת או במילים אחרות צריך לפרק את הצילינדר הישן ולהרכיב את צילינדר חדש.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

  • מקצועיות
  • אמינות
  • מחירים הוגנים
  • מעל עשר שנות ניסיון
  • באישור משטרת ישראל
  • זמינות 24/7
  • תוך 20 דק' אצלך

מחיר צילינדר לדלת

מחיר החלפת צילינדר לדלת תלוי בסוג הצילינדר המוחלף והמידה שלו, בהנחה ואין בעיה במנגנון עצמו ואנו נדרשים להחליף אך ורק את מנעול הצילינדר היושב בתוך המנגנון. קיימות חברות רבות ,המוכרות שביניהן (מגנום, מולטילוק, חברת רב בריח, ייל ואבה) המספקות סוגי צילינדרים שונים בהתאם לסוג הדלתות, החומר ממנו עשוי הצילינדר ובהתאם לרמת מיגון שלהם. חלקם יותר טובים וחלקם פחות טובים ולכן חשוב להבין את סוגי הצילינדרים הקיימים והם:
צילינדר לשון – צילינדר שמזיז את המנגנון ע"י תנועה של הלשון בעת הכנסת המפתח למנעול, מותקן בעיקר על דלתות ברזל, אלומיניום עץ וזכוכית.
צילינדר גלגל – צילינדר שמזיז את המנגנון ע"י תנועה של השיניים בעת הכנסת המפתח למנעול והוא מותקן על דלתות מסויימות.
צילינדר עם כרטיס שכפול חכם – צילינדר לרמת מיגון גבוהה יותר שמגיע יחד עם כרטיס חכם הכולל בתוכו קוד ורק עם כרטיס זה ניתן לשכפל את המפתחות למנעול.
צילינדר אחיד – צילינדר המיועד לבתים עם מספר כניסות לבית אשר בעלי הבית מעוניינים להשתמש באותו המפתח בדיוק לפתיחת כל דלתות הכניסה לבית ועל כן שמו אחיד.
צילינדר מפתח קבוע – צילינדר הכולל מפתח קבוע בצד הפנימי (הנקרא גם כפתור או פרפר) של הדלת וזאת למקרה חירום שצריך לפרוץ את הדלת מבחוץ אז ניתן לעשות זאת ביתר קלות כאשר יש מפתח קבוע בפנים הדלת לעומת מפתח רגיל שיושב במנעול מבפנים ומקשה מאוד לפרוץ את הדלת.
מחירי החלפת צילינדר יכולים לנוע בין 200 ₪ ל 550 ₪ ( לפני מע"מ) וזאת בהתאם לסוג הצילינדר.

החלפת צילינדר לדלת

בחירת איש מקצוע להחלפת צילינדר

אז עכשיו שאתם יודעים מה זה צילינדר לדלת, מתי צריך להחליף אותו ואת שלבי הביצוע הנכונים של החלפת המנעולים אפשר לישון בשקט. האמנם? ממש לא! אל תשכחו שזה שאתם יודעים מה צריך לעשות אין זה אומר שאתם יודעים איך צריך לעשות. ולכן, אחד הדברים הכי חשובים לפני הכל זה לדעת לבחור את המנעולן המתאים והאמין, אחרי הכל אתם לא רוצים ליפול בידיים של מנעולן לא מקצועי, מנעולן מקצועי שידרוש מחיר מופקע או גרוע מכך של נוכל שישכפל לעצמו מפתח נוסף ויפרוץ לכם לבית או יעביר את המפתח לגורם אחר שיפרוץ. כשאתם בוחרים איש מקצוע להחלפת מנעולים תזכרו שחשוב שיהיה לו המלצות אמיתיות, חשוב שתהיה לו תעודת יושר ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. בנוסף לכל אלה, רצוי שיגיע בזמן, שיהיה שירותי ונעים, ישאל את השאלות הנכונות לפני ביצוע העבודה, יגיד מיוזמתו מה העבודה כוללת ואת עלות העבודה עוד לפני שיתחיל לעבוד וכמובן שיביא איתו את הכלים המתאימים וצילינדר לדלת המתאים לכם. כן כן, אנחנו יודעים שזה נראה לכם הרבה אבל מנעולן מקצועי משמע לעמוד בכל התנאים האלה, ואילו רק אם אחד מהם לא קיים אז בחרתם לכם איש מקצוע לא מתאים להחלפת המנעול לדלת.
אז לסיכום, החלפת מנעול לדלת זה לא צחוק וחשוב שתיעשה ע"י מקצוענים שמכירים את כל הכלים המתאימים, מגוון הצילינדרים השונים, הם חייבים להיות אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים כדי שידעו לתת פתרון מקצועי לכל בעיה בתחום המנעול לדלת שלכם, הרי אחרי הכל איך תוכלו לישון בשקט?

רוצים שקט נפשי בהחלפת המנעול לדלת? התקשרו עכשיו ואחד מאנשי המקצוע שלנו כבר בדרך אליכם עם הכלים המתאימים ושירות ללא תחרות.

סיקרט מערכות

צילינדר רב בריח

בשביל להבין מה כוללת החלפת צילינדר רב בריח צריך קודם כל להבין מהו בריח. אז בריח הוא החלק במנעול שיוצא מפנים הדלת החוצה אל חור בגודל הבריח בתוך המשקוף בעת הכנסת מפתח למנעול. לעיתים נכנס בשלב אחד למשקוף ולעיתים יותר קרובות נכנס בשני שלבים לחור במשקוף לו הוא מיועד שזה בעצם מספר הנעילות של הדלת עם המפתח. עכשיו כשהבנו מה זה בריח אפשר להרחיב על נושא צילינדר הרב בריח ולהבין למה החלפת צילינדר רב בריח יותר מורכבת מהחלפת הצילינדר הרגיל בעל בריח אחד. מנעול הצילינדר כולל בתוכו מנגנון של מספר פינים וזיזים שבעת הכנסת המפתח למנעול הזיזים זזים והמנעול נפתח. למנגנון זה כמו כל מנגנון מכני יש בלאי ולכן יש צורך בהחלפתו כאשר כולו או חלק ממנו נשחק, סימנים לכך הן קולות לא מוכרים בזמן נעילה או שהדלת לא ננעלת כלל או לא נפתחת כלל או ננעלת ונפתחת אבל לא בצורה "חלקה". זהו המנגנון הכי פשוט שמתאים לדלתות עץ בעיקר וכולל בריח אחד שיוצא מהצילינדר למשקוף בגובה הידית וכך הדלת ננעלת.

לעומת זאת, צילינדר רב בריח כשמו כן הוא, בשונה מהצילינדר הקלאסי המורכב על מנגנון עם בריח אחד הוא כולל מנגנון עם יותר מבריח אחד עד כדי כך שבדלתות החדשות יש בין 5 ל 7 בריחים. 4 בריחים בגובה ידית הדלת שיוצאים למשקוף, בריח אחד שיוצא למעלה למשקוף ואחד שיוצא למטה למשקוף או הצידה למטה למשקוף (נקרא גם בריח תגבור) ובריח נוסף בחלק האחורי של הדלת אך הוא פחות משמעותי ולכן לא קיים בכל הדלתות. הצילינדר הרב בריח קיים בדלתות ברזל של חברת רב בריח בעיקר ודלתות ברזל נוספות.

החלפת צילינדר רב בריח בעצם כוללת את פירוק הידית, ומגן הצילינדר, הוצאת הצילינדר הישן מדלת בעלת מנגנון רב בריח והתקנת הצילינדר החדש לאותו מנגנון, זו בהנחה ואין בעיה למנגנון עצמו, וכמובן החזרת מגן הידית ומגן הצילינדר למקומם והידית. תהליך זה של החלפת צילינדר רב בריח המבוצע ע"י מנעולן מקצועי לא צריך לקחת יותר מ10 דקות.

שאלות ותשובות - החלפת צילינדר לדלת

מחיר החלפת צילינדר לדלת יכול להשתנות בהתאם לסוג הצילינדר שתרצו להרכיב, המחיר יכול לנוע מ-250 שקלים לצילינדר הפשוט, ועד 800 שקלים לצילינדר האיכותי ביותר.
כמובן! כלל המנעולים שאנחנו מחליפים הם חדשים מהקופסא עם שנה אחריות.
בכנות… לא קיים היום מנעול שלא ניתן לפרוץ בכלל, אך כן ניתן לרכוש מנעול איכותי שיעכב את הכניסה של הפורץ אליכם לבית.
המנעולנים של סיקרט מערכות הם בעלי תעודת הסמכה מקצועית ועם אישור משטרת ישראל כנדרש.

לקוחות ממליצים עלינו

נורית, רמת גן
קרא עוד
שירות אדיב במיוחד, הגיעו תוך 20 דקות וביצעו את העבודה טיקטק תודה רבה!
יואל, גבעתיים
קרא עוד
לאחר חיפוש ממושך של מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר בביתי, התקשרתי לסיקרט מערכות, ונתנו שירות מעולה
אלעד, תל אביב
קרא עוד
כל פעם שיש לי בעיה בדלת אני מתקשר רק לרז, איש מקצוע אלוף!
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן