מנעולן בתל אביב

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

מנעולן בתל אביב

מנעולן הוא איש מקצוע מורשה שפורץ מנעולים באופן יזום בכל מיני מיקומים: בבית, בבניין, ברכב, בכספת ועוד. יש לשים דגש חזק, שלרוב המנעולים הללו נמצאים בתוך דלתות לא משנה באיזה מיקום הם. למשל כאשר המפתח נשבר במנעול או שמאבדים את המפתח לדלת של הבית או לדלת של הרכב וצריך לשחזר את המפתח. עוד דוגמה היא כאשר המנעול עצמו נשבר בדלת שלנו בבית או ברכב או בעת פריצת רכב שננעל, מנעולן בתל אביב הוא איש המקצוע המתאים והיחיד לטפל בכל נושא של פירוק והתקנה ובתחזוקה של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה אחרות וכמובן בכל נושא פריצת דלתות. בעצם קטנה היריעה מלהכיל את השירותים שמנעולן מקצועי צריך לספק ולכן נצפה ממנעולן שיכיר את כל סוגי הדלתות בכל סוגי הבתים, בניינים או רכבים, קרי את כל סוגי הפריצות. ולכן, כל מנעולן בסיקרט מערכות מומחה בפריצת כל סוגי הדלתות בכל המיקומים האפשריים ובנוסף כל מנעולן שלנו מגיע עם תעודת מנעולן מורשה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים של מקצוענים. במרבית המקרים, מנעולנים חייבים להגיע מהר ולתת שירות מהיר כי הלקוח שמחכה לשירות תקוע בבית או מחוץ לבית או ברכב או מחוץ לרכב ולכן לבן אדם שנמצא בבעיה כזו מהירות היא שם המשחק פה! אילו הם המקרים הנפוצים אך אל לנו לשכוח שיש עוד מקרה של דלתות של כספות. כאן מדובר במומחיות מסוג אחר של הבנה מעמיקה בכל נושא מערכות האבטחה ופריצה לכספות. גם את השירות הזה תוכלו לקבל אצלנו מאחר וכל מנעולן בעל ניסיון של שנים בפריצת מנעולים.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

איך לבחור מנעולן בתל אביב?

מנעולן בתל אביב הוא בעצם פורץ דלתות בכל המיקומים האפשריים. הנפוצים שבהם בית ורכב. נדבר על הסיטואציות שמנעולן צריך להתמודד איתן ודרך ההתמודדות שלנו איתן. באופן זה נבין אם מדובר במקצוען או חובבן. קיימים מספר דרכים לפריצת דלתות כמובן תלוי בסוג המקרה והסיטואציה אליו נקלע הלקוח שלנו.

לכן, חשוב לשים לב גם לכלים איתם עובד פורץ המנעולים. לא כל הכלים מתאימים לכל המקרים. כך למשל אם דלת נטרקה אך לא ננעלה אז אין צורך בכלים מיוחדים כמו מברג או כלי דגדוג. לא תאמינו אבל כל שנצטרך הוא בקבוק פלסטיק לפריצת הדלת שנטרקה ונתקעה לנו. בנוסף, חשוב לבדוק לאחר שפתחנו את הדלת הטרוקה שהמנגנון של הנעילה לא התקלקל. במידה וכן, יש להחליפו. 

עוד מקרה שעלול לקרות, המקרה הקלאסי של פריצת דלת פלדלת של רב בריח. הפריצה אמורה להיות מהירה ופשוטה לפורץ דלתות מקצוען. אך, חובבן למשל יכול לגרום לכך שלאחר כל העבודה לא תוכלו להוציא או להכניס את המפתח לדלת. זאת כמובן לא תדעו, רק לאחר ה"עבודה" של המנעולן.

פורץ רכבים בתל אביב

פריצת רכבים בתל אביב: איך סיקרט מנעולים יכולים לעזור לך

אם אי פעם ננעלתם מחוץ לרכב שלכם, אתם יודעים כמה זה יכול להיות מתסכל ומלחיץ. זה יכול לקרות לכל אחד, וזה יכול להיגרם מגורמים שונים כמו איבוד המפתחות או נעילתם בתוך המכונית. למרבה המזל, אם אתה בתל אביב, אתה יכול לסמוך על סיקרט מנעולים שיעזרו לך.

על סיקרט מנעולים

סיקרט מנעולים היא חברת מנעולנות מקצועית בתל אביב המציעה מגוון רחב של שירותים לרבות שירותי פריצת רכבים. צוות המנעולנים המיומנים והמנוסים שלנו זמין 24/7 על מנת לספק סיוע מהיר ואמין ללקוחות שננעלו מחוץ לרכביהם. אנו משתמשים בכלים ובטכניקות העדכניות ביותר כדי להבטיח שנוכל להחזיר אותך לדרך במהירות האפשרית.

איך אנחנו יכולים לעזור לך – מנעולן רכב בתל אביב

אם ננעלת מחוץ למכונית שלך, סוד מנעולים יכולים לעזור לך בדרכים הבאות:

זמן תגובה מהיר
כאשר תתקשר אלינו לסיוע, אנו נשלח מיידית מנעולן למקום שלך. המנעולנים שלנו ממוקמים תל אביב, כך שנוכל להגיע אליכם במהירות, לא משנה היכן אתם נמצאים.

אנו מבינים כי נעילה מחוץ לרכב יכולה להיות מלחיצה ולכן אנו שואפים לספק שירות מהיר.

סיוע מקצועי

המנעולנים שלנו הינם בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה בטיפול בנעילת רכבים. אנו משתמשים בכלים האיכותיים ביותר כדי להבטיח שנוכל לפתוח את המכונית שלך מבלי לגרום נזק. המטרה היא להחזיר אותך לשגרה במהירות תוך הקפדה על כך שמכוניתך לא תינזק.

זמינות 24/7

נעילת רכבים יכולה להתרחש בכל שעה ביום או בלילה. לכן אנו מציעים זמינות 24/7 ללקוחותינו. לא משנה מתי אתה צריך אותנו, אנחנו כאן כדי לעזור. בין אם זה מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, אתה יכול לסמוך על סוד מנעולים שיספקו סיוע מהיר ואמין.

מחירים נוחים

אנו מבינים כי נעילה מחוץ למכונית יכולה להיות הוצאה בלתי צפויה. לכן אנו מציעים את שירותי נעילת הרכב שלנו במחירים נוחים. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותי מנעולן אמינים, ולכן אנו שואפים לשמור על המחירים שלנו תחרותיים.

למה לצפות כשאתה מתקשר לסיקרט מנעולים?

כשאתם מתקשרים לפורץ רכבים בתל אביב, סיקרט מנעולים, הנה מה שאתם יכולים לצפות:

תגובה מהירה

אנו מבינים שהנעול מחוץ לרכב שלך יכול להיות מלחיץ, וזו הסיבה שאנו שואפים לספק זמן תגובה מהיר. כאשר תתקשר אלינו, נבקש את מיקומך ונשלח מיד מנעולן למקום שלך.

סיוע מקצועי

המנעולנים שלנו הינם בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה בטיפול בנעילת רכבים. הם יגיעו למקום שלך עם כל הכלים והציוד הנדרשים לפתיחת רכבך במהירות וביעילות.

אין נזק לרכב שלך

אנו משתמשים בטכניקות העדכניות ביותר כדי להבטיח שנוכל לפתוח את המכונית מבלי לגרום נזק. המנעולנים שלנו הוכשרו לעבוד על כל סוגי המכוניות, לרבות רכבי יוקרה ויוקרתיים.

מחירים נוחים

אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותי מנעולן אמינים, ולכן אנו מציעים את שירותי נעילת הרכב שלנו במחירים נוחים. המחירים שלנו שקופים, ואין עמלות או חיובים נסתרים.

זמינות 24/7

אנו מציעים זמינות 24/7 ללקוחותינו, כך שתוכלו לסמוך עלינו שנספק סיוע מהיר ואמין, לא משנה מתי תזדקקו לנו.

סיכום

נעילה מחוץ לרכב יכולה להיות חוויה מלחיצה ולא נוחה, בשביל זה אנחנו כאן כדי לתת שירות מהיר ומקצועי.

רב בריח 3לוקס

החלפת מנעול בתל אביב

החלפת מנעול בתל אביב: כל מה שצריך לדעת

החלפה של מנעול היא היבט חשוב באבטחה בכל בית או עסק. מנעולים משמשים כקו הגנה ראשון מפני פריצה, גניבה וגישה לא מורשית. בתל אביב הצורך בהחלפת מנעול גדל עם השנים, עם עלייה בשיעורי הפשיעה וגידול באוכלוסייה. כתוצאה מכך גדל גם הביקוש לשירותי מנעולנות מקצועיים, כאשר עסקים ובעלי בתים רבים מבקשים לשדרג את מערכות האבטחה שלהם. בפוסט זה נסקור את כל מה שצריך לדעת על החלפת מנעולים בתל אביב, כולל היתרונות של שדרוג המנעולים, סוגי המנעולים הקיימים ותהליך הזמנת מנעולן מקצועי.

יתרונות החלפת מנעולים בתל אביב

ישנם מספר יתרונות לשדרוג המנעולים שלך בתל אביב, ביניהם:

אבטחה משופרת: היתרון העיקרי של החלפת מנעול הוא אבטחה משופרת. בעזרת מערכות נעילה מתקדמות תוכלו להפחית משמעותית את הסיכון לפריצה, גניבה ואיומי אבטחה נוספים. מנעולים חדשים מספקים עמידות רבה יותר בפני קידוחים ושיטות כניסה כפויות אחרות המשמשות פושעים.

בקרת גישה משופרת: יתרון נוסף של החלפת מנעול הוא בקרת גישה משופרת. עם מערכות נעילה מתקדמות, אתה יכול להגביל את הגישה לאזורים ספציפיים בבית או בעסק שלך, ולהבטיח שרק צוות מורשה יכול להיכנס.

בקרת מפתחות: שדרוג המנעולים שלך גם נותן לך שליטה טובה יותר על המפתחות שלך. עם מערכות מפתח מתקדמות, אתה יכול להגביל את שכפול המפתחות, ולהבטיח שרק אנשים מורשים יכולים לשכפל את המפתחות שלך. זה עוזר למנוע גישה לא מורשית ומפחית את הסיכון לגניבה.

נוחות: שדרוג המנעולים שלך יכול גם לשפר את הנוחות שלך. עם מערכות כניסה ללא מפתח, אתה יכול לגשת בקלות לבית או לעסק שלך מבלי שתצטרך לגשש אחר מפתחות. זה שימושי במיוחד עבור אנשים הנוטים לאבד את המפתחות שלהם או למקם אותם בצורה שגויה.

סוגי מנעולים ניתן להשיג בתל אביב

קיימים מספר סוגי מנעולים בתל אביב, ביניהם:

מנעול כספת עליון: הוא סוג המנעול הנפוץ ביותר בשימוש במקומות מגורים ומסחר. הם מספקים אבטחה מעולה ועמידים בפני שיטות כניסה מאולצות כגון איסוף מנעולים וקידוח.

מנעולים חכמים: מנעולים חכמים הם סוג חדש של מערכת נעילה המאפשרת לך לשלוט על המנעולים שלך מרחוק באמצעות אפליקציית סמארטפון. הם שימושיים במיוחד עבור אנשים שרוצים להעניק גישה לבתיהם או לעסקים שלהם לאנשים ספציפיים.

מנעולים בעלי אבטחה גבוהה: מנעולים בעלי אבטחה גבוהה נועדו לספק עמידות מרבית לשיטות כניסה כפויות. הם משמשים בדרך כלל באזורים בעלי סיכון גבוה כגון בנקים, בנייני ממשלה וסביבות אחרות בעלות אבטחה גבוהה.

מערכות כניסה ללא מפתח: מערכות כניסה ללא מפתח מאפשרות לך לגשת לבית או לעסק ללא מפתח. הם שימושיים במיוחד עבור אנשים הנוטים לאבד או לאבד את המפתחות שלהם.

תהליך העסקת מנעולן מקצועי בתל אביב

אם אתם שוקלים החלפת מנעולים בתל אביב, חשוב להזמין מנעולן מקצועי. להלן השלבים הכרוכים בהזמנת מנעולן מקצועי בתל אביב:

מחקר: השלב הראשון בהזמנת מנעולן מקצועי הוא מחקר. חפשו חברות מנעולנות מוכרות בתל אביב וקראו חוות דעת מלקוחות קודמים. זה יעזור לך לצמצם את האפשרויות שלך ולבחור מנעולן אמין.

ייעוץ: לאחר שזיהיתם כמה מנעולנים פוטנציאליים, קבעו איתם פגישת ייעוץ. במהלך הייעוץ, המנעולן יעריך את מערכת הנעילה הנוכחית שלך וימליץ על סוג המנעול הטוב ביותר עבור הבית או העסק שלך.

הערכת עלות: לאחר הייעוץ, המנעולן יספק לכם הערכת עלות להחלפת המנעול. הקפד לקבל פירוט מפורט של העלות, כולל עבודה וחומרים.

לתאם את החלפת המנעול: אם אתה מרוצה מהערכת העלות, תזמן את החלפת המנעול עם המנעולן. הקפד להגדיר תאריך ושעה ספציפיים לשינוי המנעול.

פורץ דלתות בתל אביב

פורץ דלתות בתל אביב: כיצד סיקרט מנעולים יכולים לעזור לך להיכנס לבית או לעסק שלך. להינעל מחוץ לדלת יכולה להיות חוויה מתסכלת ומלחיצה, במיוחד אם היא קורת באופן בלתי צפוי. בין אם איבדת את המפתחות שלך, שכחתם אותם בתוך הנכס שלך, או שהמנעול שלך נשבר, נעילת הבית או העסק שלך יכולה לשבש את התוכניות שלך ולגרום לאי נוחות. בעזרת שירות פורץ דלתות אמין כמו סיקרט מנעולים, תוכלו להחזיר את הגישה אל הנכס שלכם במהירות וביעילות.

במאמר זה נדון ביתרונות השימוש בשירות פורץ דלתות בתל אביב ומדוע אנו הבחירה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.

למה לבחור בפורץ דלתות מקצועי?

כאשר אתה ננעל מחוץ לבית או לעסק שלך, אתה עלול להתפתות לנסות לפרוץ לנכס שלך או לשבור את המנעול שלך בעצמך. עם זאת, ניסיון להיכנס בכוח לתוך הרכוש שלך עלול לגרום לנזק לדלת או למנעול שלך. בחירה במנעול ללא הכשרה וכלים מתאימים יכולה להיות בזבוז זמן ולא יעילה. יתרה מכך, אם אתה מתמודד עם מנעול בעל אבטחה גבוהה או מנעול אלקטרוני, הפריצה יכולה להיות אפילו יותר מאתגרת.

לכן חיוני לבחור בשירות מנעולן מקצועי בעל הניסיון, הידע והכלים לטפל בסוגים שונים של מנעולים ומערכות אבטחה. מנעולן מקצועי יכול לספק לכם מגוון שירותים, לרבות:

סיוע בנעילה:

מנעולן יכול לעזור לך להחזיר את הגישה לרכוש שלך מבלי לגרום נזק לדלת או למנעול שלך. הם יכולים להשתמש בטכניקות שונות כדי לפתוח את הדלת שלך, כגון הוצאת המנעול, עקיפת המנעול או שימוש במחלץ מפתחות.


חיתוך מפתחות:

אם איבדת את המפתחות שלך, מנעולן יכול ליצור מפתח חדש למנעול שלך בהתאם לסוג והמותג שלו. הם יכולים גם לחתוך מפתחות למנעולים כפולים או להכין לך מפתח רזרבי לשמירת במקרה חירום.


תיקון או החלפת מנעול:

אם המנעול שלכם פגום או שבור, מנעולן יכול לתקן אותו או להחליף אותו בחדש. שירות מנעולן מקצועי יכול גם לשדרג את המנעול שלכם לרמת אבטחה גבוהה יותר. ניתן גם להתקין מנעול אלקטרוני להגנה משופרת. בחירה בשירות מנעולן מקצועי מבטיחה שהרכוש שלך מאובטח ובטוח.

למה לבחור בסיקרט מנעולים?

אם אתם מחפשים פורץ דלתות בתל אביב, סיקרט מנעולים היא הבחירה הנכונה עבורכם. הנה כמה מהיתרונות של בחירת החברה שלנו:

שירות חירום 24/7

ב-סיקרט מנעולים, אנו מבינים שנעילה יכולה להתרחש בכל שעה, ביום או בלילה. זו הסיבה שאנו מציעים שירות פריצת דלתות 24/7 כדי לעזור לך לחזור לבית שלך בהקדם האפשרי. צוות המנעולנים שלנו זמין מסביב לשעון כדי לסייע לכם בכל מצב נעילה, בין אם אתם בבית ובין אם אתם בעבודה.

זמן תגובה מהיר

כאשר אתה ננעל, אתה צריך מנעולן שיוכל להגיע למקום שלך במהירות וביעילות. ב-סיקרט מנעולים, אנו מתגאים בזמן התגובה המהיר שלנו. השאיפה להגיע אליכם תוך 20 דקות מהשיחה.

מנעולנים מקצועיים ומנוסים

המנעולנים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה מלאה ובעלי ניסיון של שנים בתחום. יש להם את הכישורים, הידע והכלים לטפל בסוגים שונים של מנעולים ומערכות אבטחה. ממנעולים מסורתיים ועד מנעולים חכמים ומערכות בקרת כניסה. המנעולנים יכולים לספק לך פתרונות נעילה אמינים ויעילים. בנוסף, באפשרותם להציע ייעוץ מומחה בנושא תחזוקה ואבטחה של מנעולים.

מחירים נוחים

אנו מבינים שפריצת דלתות יכולות להיות הוצאה בלתי צפויה, וזו הסיבה שאנו מציעים תחרותיות ושקופות.

פורץ מנעולים בתל אביב

פורץ מנעולים בתל אביב

אבל מה קורה אם חזרתם קצת הפוכים מהופעה בבארבי או מיציאה בויסקי בר או בספוטניק? מה אם אתם שליחים אחרי יום שלם של סיבובים והראש כבר לא ממש יושב על הכתפיים? המפתח נאבד, חורק או נתקע במנעול, והדלת עושה בלת"ם. נתקעתם בחוץ, השכנים ישנים ואתם לא יודעים מה לעשות – וזה עוד לפני שהזכרנו את הילדים העייפים. בקיצור, מצב לגמרי לא נעים. הרבה פעמים מפתחות לכספות מתבלים או מחלידים. שלא לדבר על אלה שננעלים במכוניות ותוקעים לגמרי את בעלי הרכב שפתאום מוצאים את עצמם בבעיה קשה. ישנם גם אינספור מקרים בהם נדרש פורץ בתל אביב. זאת כדי לפתוח את דלת הכניסה לבית שנתקעה בלי מפתח או שהמנעול שלה נשבר. אז מה עושים ולמי מתקשרים? זה הזמן להזמין פורץ מנעולים בתל אביב. המומחים של סיקרט מערכות כאן כדי לייעץ לכם איך לעשות את זה נכון.

אז מאיפה מתחילים ואת מי בוחרים? 

קודם כל – לא להילחץ, אפשר להיחלץ ברגע שפועלים על פי הכללים. בניגוד למה שאולי רואים בסרטים או שאתם מדמיינים, מנעולים לא נפרצים בקלות במקרה של איבוד מפתח, ולא פשוט לחלץ מפתח שנתקע במנעול. אם תלכו על האינסטינקט של מלחמה עם המפתח, סביר להניח שתדפקו גם אותו וגם את הדלת, וחבל – בפרט אם היא דלת יקרה או דלת פלדלת. אתם ממש לא רוצים לפרוץ אותה ואז לקנות במקומה אחת חדשה. יציאה אחת בוודאי שלא מצדיקה כזה שדרוג או חלילה החלפת דירה. 

לכן, הצעד הראשון שלכם צריך להיות קריאה לפורץ מנעולים בתל אביב ולא ניסיון לפרוץ את הדלת בעצמכם…

שימו לב שבמקרי חירום שקשורים למנעולים יש לכם יתרון ענק ולא מובן מאליו. בגלל שאתם גרים בתל אביב, יש בה ובגוש דן המוני עסקים ובעלי מקצוע מעולים שכולם די קרובים אחד לשני. לעתים קרובות אפשר להזמין פורץ מנעולים שעובד 24 שעות, וככה תצטרכו לחכות בחוץ מינימום זמן. 

פריצת דלת של בית פרטי או דירה תיקח בין 10 דקות לחצי שעה כתלות בסוג שלה. מחיר פריצה נע בין 100-300 ₪ וגם הוא תלוי בסוג המנעול ובאורך העבודה. 

אתם בעלי עסקים מודאגים ויש לכם צרכים מסוימים או תנאים? פורץ מנעולים מקצועי יידע לעזור לכם עם כל סוגי הקודנים והחלקים, חדשים או ותיקים.

טיפים לבחירת פורץ מנעולים בתל אביב

שוק המנעולנים לצערנו הוא אחד מהפרוצים ביותר במדינה. שידרו מספיק כתבות בטלוויזיה על נוכלים עם רישום פלילי שהתחילו קורס מקצועי. בדיוק מהסיבה הזו, בעניינים רגישים כאלה עוצרים ובודקים אלף פעמים. גם אם זה ייקח לכם עוד דקה, תודו לנו אחר כך כשהפורץ החובבן שהזמין השכן דפק לגמרי את כל העבודה. תזמינו אך ורק פורץ מנעולים מקצוען ומוסמך. אדם שעבר קורס מנעולנים ויש לו תעודה והסמכה לתפקיד. בנוסף, תדרשו כבר מן ההתחלה לראות תעודת יושר מהמשטרה. אלו אזהרות המבוססות על חוויות אמיתיות ומכעיסות. 

ואל תדאגו, עוד לא סיימנו. הנה עוד כמה טיפים חשובים: 

פורץ מנעולים אמין ייתן לכם אחריות על השירות והתחייבות לפרק זמן מסוים בלי נזק לציוד. נשמע חלום? מבטיחים שזאת המציאות! בעל מקצוע כזה הוא תותח רציני ותוכלו לגמול לו בהמלצה חמה וכנה. והנה עוד טיפ קטן – תוודאו מראש שפורץ המנעולים שאתם מדברים איתו יודע לפרוץ מגוון רחב של סוגי מנעולים וצלמו לו את המנעול שלכם לפני שהוא מגיע למקום. פורץ מנעולים מקצועי יאמר לכם מראש אם יש ניסיון עם סוג המנעולים הזה במקום לתקוע אתכם אחרי שהוא כבר התחיל את העבודה וגילה שאין לו יכולת לסיים אותה.

מנעולן בתל אביב

מנעול רב בריח

רב בריח היא חברה ישראלית שמפתחת מוצרי נעילה ואבטחה ומשווקת אותם בארץ ובחו"ל. מנעולי החברה ידועים כמנעולים חזקים ואיכותיים. הייחוד שלהם הוא במבנה המיוחד של המנעול והדלת. למנעול רב בריח יש כמה בריחים שניצבים במספר מקומות בדלת, כך שסיבוב מפתח מפעיל מספר מנגנונים ומאפשר נעילה כפולה ומכופלת עם הגנה של דלת פלדה מסיבית.

צילינדר רב בריח הוא המנגנון הפנימי של מנעולי רב בריח, והוא החלק שמשתנה בכל דלת. בצילינדר מוגדרת קומבינציית פינים שמגדירה את צורת המפתח והופכת את פתיחת הדלת לבלעדית לבעלי המפתח בלבד. הצילינדר הוא החלק אותו צריך להחליף כאשר רוצים להחליף מפתח לדלת רב בריח.

סיבות שונות להחלפת צילינדר רב בריח בתל אביב

החלפת צילינדר רב בריח תתרחש במקרה של תקלה, מפתח אבוד או ניסיון פריצה. ריכזנו לכם את כל הסיבות האפשרויות להחלפת צילינדר:

 • עוברים לדירה חדשה ואתם לא יודעים מי היה בה קודם ואם מפתחות נוספים של הדירה מסתובבים במקומות אחרים. כן, תסריט כזה יכול לקרות גם בדירה שקיבלתם מקבלן. בקיצור, אם יש סיבה לחשוש שמפתחות אחרים נמצאים בידיים זרות – מומלץ להשקיע עוד 300-500 ש"ח ולקבל שקט נפשי משמעותי.
 • הצילינדר הקודם שלכם מקרטע. המפתח בקושי מסתובב במנעול? כנראה שזמנו של הצילינדר עבר והגיע הזמן להתחדש. ההמלצה היא להחליף צילינדר רב בריח מדי 5 שנים.
 • המפתח שלכם הלך לאיבוד. במקרה כזה, אם נתקעתם בלי מפתח לבית בכלל – אתם חייבים החלפת צילינדר רב בריח בתל אביב כדי להצליח להיכנס הביתה. אם נשארתם עם מפתח רזרבי המצב חיובי יותר, אבל גם אז אנחנו ממליצים לבצע החלפת צילינדר כדי לוודא שהמפתח לא הגיע, בכוונה או בטעות, לידיים זדוניות שמחכות להזדמנות לקפוץ לביקור לא רצוי בדירה שלכם.
 • חוויתם ניסיון פריצה הביתה. במקרה כזה יש חשש גדול שהפורצים יחזרו כדי "לסיים את העבודה" ויסיימו לפרוץ את הצילינדר שכבר התחילו לפצח. אם תחליפו את הצילינדר כעת – תסכלו את התוכניות האלו.
 • פרצו אליכם הביתה ואתם רוצים להרגיש בטוחים. מקרה כזה, שבטוח עלה לכם בעוגמת נפש משמעותית, הוא תמריץ חשוב להזמין החלפת צילינדר רב בריח שיחזיר את הביטחון לבית וימנע פריצות עתידיות.

איך מבצעים החלפת צילינדר רב בריח בתל אביב?

החלפת צילינדר מתבצעת במספר שלבים:

 • פירוק הצילינדר הקודם: המנעולן ירופף את הברגים שמחזיקים את הצילינדר במקומו (בורג מרכזי ולוחית הגנה) ויחלץ את גליל הצילינדר החוצה.
 • לאחר מכן, המנעולן ישחיל פנימה את הצילינדר החדש (חשוב לוודא שהוא מוציא אותו מאריזה חדשה ואטומה ומביא לכם את כל המפתחות) ויתאים את גלגלי השיניים הפנימיים לצילינדר החדש, תוך בדיקת תקינות סיבוב המפתח ווידוא שכל הבריחים מופעלים.
 • כעת המנעולן יחזיר את הברגים ואת מנגנוני ההגנה, יבריג אותם היטב ויוודא שהכל ניצב במקומו.

וכמה זה יעלה?

מחיר החלפת צילינדר רב בריח ינוע בטווח של כמה מאות שקלים. זה תלוי בזמן הביצוע, מיקום הדירה שלכם וסוג המנעול שמותקן בדלת. לרוב יעלה בין 300 ל-600 ש"ח. חשוב לוודא מראש בטלפון שהמנעולן מכיר את סוג הצילינדר של חברת רב בריח שאתם רוצים להתקין ויוכל להביא צילינדר חדש עבורכם.

החלפת צילינדר בתל אביב

למה נדרשת החלפת צילינדר בתל אביב כבר עם המעבר לדירה? מאחר ובלא מעט דירות בתל אביב עברו עשרות דיירים לפניכם, דיירים שכבר שכפלו את המפתחות שוב ושוב. כתוצאה מכך – מסתובבים בעולם עשרות מפתחות שמתאימים לדלת הדירה שלכם. המצב הזה לא מזיק כל עוד כל הדיירים הקודמים הם אנשים הגונים שיקפידו לא להשתמש במפתחות שבידיהם – אבל אי אפשר לסמוך על כך. לכן, אם המנעול שלכם כבר עבר המוני דיירים קודמים, מומלץ בחום לשקול להחליף צילינדר.

באילו מקרים נדרשת החלפת צילינדר?

 • בכניסה לדירה חדשה מהניילונים בתל אביב: גם אם לא היה דייר קודם במקום, לא תמיד כדאי להישאר עם הצילינדר שהקבלן התקין לכם. מפתחות רבים שמתאימים לצילינדר שלכם עשויים להסתובב בידי עובדי אתר הבנייה ובידי הקבלן. אם אתם רוצים להיות הבעלים הבלעדיים של יכולת הכניסה לדירה – זה הזמן להחליף צילינדר לדלת הדירה.
 • אם המפתח נשבר בתוך המנעול: זה קורה לכולם, זה לא כיף במיוחד אבל גם הפתרון למצב לא מסובך. אם המפתח נשבר במנעול כדאי לקרוא למנעולן שיחליף את הצילינדר במקום להתעסק עם המנעול ולגרום לנזק נוסף.
 • אם המפתח בקושי מסתובב במנעול: במקרים כאלו כנראה שהצילינדר עומד ללכת לעולמו… אם ניסיתם לשמן אותו אבל הוא ממשיך להקשות עליכם, תיפרדו ממנו יפה לשלום והזמינו מנעולן להחלפת הצילינדר. 
 • אם המפתח לא נכנס למנעול או שאיבדתם את המפתח: במקרה כזה אתם נמצאים בחוץ ולא יכולים להיכנס הביתה. יש להתקשר למנעולן בתל אביב, שיגיע במהירות ויחליף לכם את הצילינדר. במקרה של איבוד מפתח כשיש לכם מפתח נוסף, אם אתם מודאגים מפני גורמים זרים שימצאו את המפתח האבוד וינסו לפרוץ הביתה – רצוי להחליף את הצילינדר למרות שיש לכם דרך כניסה הביתה. המטרה היא לשמור על שקט נפשי לאחר איבוד מפתח.
 • אם ניסו לפרוץ לביתכם: לצערנו, ניסיונות פריצה הם לא דבר שכיח בתל אביב. אם ניסו לפרוץ אליכם הביתה מומלץ להחליף את הצילינדר במהירות. זאת כדי למנוע נזק נוסף למנעול או פריצות נוספות.

איך מתבצעת החלפת צילינדר?

קודם כל, המנעולן יוציא את ברגי המנעול והידית, יוציא את הבורג האמצעי של הבריח וישחרר את הצילינדר (גליל המנגנון הפנימי) מתוך המנעול. כעת המנעולן יוציא צילינדר חדש מהאריזה ויכניס אותו פנימה בזהירות. באופן זה הצילינדר יתחבר לגלגל השיניים של המנגנון בצורה חלקה. עכשיו הוא יבריג אותו בעזרת האומים והברגים שהוצאו קודם לכן.

זה הזמן לנסות את המנגנון ואת המפתחות החדשים. יש לסובב הכל מצד לצד ולבדוק שהמנעול ננעל ונפתח בקלות. כמו כן, לוודא שהידית נעה באופן חלק וששום דבר לא רופף.

על מה להקפיד כשמבצעים החלפת צילינדר בתל אביב?

 • קודם כל, חשוב לבדוק שהמנעולן מתקין את הצילינדר החדש מתוך אריזה חדשה ומקורית. יש לבדוק שיש אחריות על הצילינדר ושתקבלו יחד איתו את כל המפתחות התואמים (3-5).
 • לפני הקריאה למנעולן, בדקו האם המקרה דחוף. האם חייבים לקרוא לו בשעות הערב והלילה או בסופ"שים? או שאתם יכולים לקרוא לו גם בשעות היום? קריאה בשעות היום תחסוך לכם תעריפי שעות חריגות.

מחיר החלפת צילינדר בתל אביב

תופתעו לשמוע שהחלפת צילינדר לדלת הוא לא עסק שיכביד לכם על הכיס יותר מדי. את רוב סוגי הצילינדרים ניתן להחליף בתשלום של 200-300 ש"ח כולל הכל.

מחפשים מנעולן מעולה להחלפת צילינדר בתל אביב? 

המנעולנים שלנו הם השכנים שלכם! נשמח לעמוד לרשותכם:

החלפת צילינדר

שאלות נפוצות

באילו אזורים בתל אביב אתם נותנים שירות?

סיקרט מנעולים מציעה שירותי מנעולנות ברחבי תל אביב וסביבותיה. בין אם אתה בלב העיר או בפאתי העיר, אנחנו נגיע אלייך.

באיזו מהירות אתם יכולים להגיע ללקוח בתל אביב?

עד 20 דקות מקסימום.

האם אתם נותנים שירות גם לרכבים?

כן, סיקרט מנעולים מספקת מגוון שירותי מנעולנות רכב כגון: פריצת רכבים, שכפול מפתחות והכנת מפתח חדש במקרה של אובדן.

האם אתם מנעולנים מורשים?

כן, כל מנעולן שעובד בסיקרט מנעולים מורשה עם תעודת מנעולן ובאישור משטרת ישראל

האם אתם מתקינים מנעולים נוספים חוץ מהצילינדר הרגיל?

כן, אנחנו מתקינים מנעולי כספת עליון ומנעולי דד בולט.

שירותי מנעולן בתל אביב

 • מנעולן בתל אביב
 • פריצת מנעולים בתל אביב
 • פריצת דלתות בתל אביב
 • פריצת רכבים בתל אביב
 • החלפת צילינדר בתל אביב
 • החלפת מנעול בתל אביב
 • החלפת מנגנון בתל אביב
 • תיקון דלת בתל אביב
 • תיקון צילינדר בתל אביב
 • התקנת מנעול כספת בתל אביב
 • פריצת כספות בתל אביב
 • מכירת כספות בתל אביב
 • מנעולן 24 שעות בתל אביב
 • מנעולן חירום בתל אביב
4.9/5 - (213 votes)
מנעולן בתל אביב

סוגי דלתות

  נתקעתם בתוך או מחוץ לדלת? הזמינו עכשיו את אחד מפורצי הדלתות המורשים שלנו כדי להימנע מ"הפתעות מיוחדות" אזורי שירות נוספים:
סיקרט מערכות

לקוחות ממליצים עלינו

4.9/5 - (213 votes)
נורית, רמת גן
קרא עוד
שירות אדיב במיוחד, הגיעו תוך 20 דקות וביצעו את העבודה טיקטק תודה רבה!
יואל, גבעתיים
קרא עוד
לאחר חיפוש ממושך של מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר בביתי, התקשרתי לסיקרט מערכות, ונתנו שירות מעולה
אלעד, תל אביב
קרא עוד
כל פעם שיש לי בעיה בדלת אני מתקשר רק לרז, איש מקצוע אלוף!
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן