מנעולן בתל אביב

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

מנעולן בתל אביב

מנעולן הוא איש מקצוע מורשה שפורץ מנעולים באופן יזום בכל מיני מיקומים: בבית, בבניין, ברכב, בכספת ועוד. יש לשים דגש חזק, שלרוב המנעולים הללו נמצאים בתוך דלתות לא משנה באיזה מיקום הם. למשל כאשר המפתח נשבר במנעול או שמאבדים את המפתח לדלת של הבית או לדלת של הרכב וצריך לשחזר את המפתח. עוד דוגמה היא כאשר המנעול עצמו נשבר בדלת שלנו בבית או ברכב או בעת פריצת רכב שננעל, מנעולן בתל אביב הוא איש המקצוע המתאים והיחיד לטפל בכל נושא של פירוק והתקנה ובתחזוקה של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה אחרות וכמובן בכל נושא פריצת דלתות. בעצם קטנה היריעה מלהכיל את השירותים שמנעולן מקצועי צריך לספק ולכן נצפה ממנעולן שיכיר את כל סוגי הדלתות בכל סוגי הבתים, בניינים או רכבים, קרי את כל סוגי הפריצות. ולכן, כל מנעולן בסיקרט מערכות מומחה בפריצת כל סוגי הדלתות בכל המיקומים האפשריים ובנוסף כל מנעולן שלנו מגיע עם תעודת מנעולן מורשה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים של מקצוענים. במרבית המקרים, מנעולנים חייבים להגיע מהר ולתת שירות מהיר כי הלקוח שמחכה לשירות תקוע בבית או מחוץ לבית או ברכב או מחוץ לרכב ולכן לבן אדם שנמצא בבעיה כזו מהירות היא שם המשחק פה! אילו הם המקרים הנפוצים אך אל לנו לשכוח שיש עוד מקרה של דלתות של כספות. כאן מדובר במומחיות מסוג אחר של הבנה מעמיקה בכל נושא מערכות האבטחה ופריצה לכספות. גם את השירות הזה תוכלו לקבל אצלנו מאחר וכל מנעולן בעל ניסיון של שנים בפריצת מנעולים.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

  • מקצועיות
  • אמינות
  • מחירים הוגנים
  • מעל עשר שנות ניסיון
  • באישור משטרת ישראל
  • זמינות 24/7
  • תוך 20 דק' אצלך

איך לבחור מנעולן בתל אביב?

אז אחרי שהבנו שמנעולן מקצועי הוא בעצם פורץ דלתות בכל המיקומים האפשריים, הנפוצים שבהם בית ורכב, נדבר על הסיטואציות שמנעולן צריך להתמודד איתן ודרך ההתמודדות שלנו אפשר להבין אם מדובר במקצוען או חובבן. קיימים מספר דרכים לפריצת דלתות כמובן תלוי בסוג המקרה והסיטואציה אליו נקלע הלקוח שלנו. ולכן גם חשוב לשים לב לכלים איתם עובד פורץ המנעולים, הרי לא כל הכלים מתאימים לכל המקרים. כך למשל אם נתקענו בדלת שנטרקה אך לא ננעלה ( לרוב זה קורה בדלתות עץ בפנים הבית) אז לא נצטרך כלים מיוחדים כמו מברג או כלי דגדוג. לא תאמינו אבל כל שנצטרך הוא בקבוק פלסטיק לפריצת הדלת שנטרקה ונתקעה לנו. בנוסף, חשוב לבדוק לאחר שפתחנו את הדלת הטרוקה שהמנגנון של הנעילה לא התקלקל שכן יש להחליפו במידה וכן. 

עוד מקרה יכול להיות, המקרה הקלאסי של פריצת דלת פלדלת של רב בריח שאמורה להיות מהירה ופשוטה לפורץ דלתות מקצוען אבל חובבן למשל יכול לגרום לכך שלאחר כל העבודה לא תוכלו להוציא או להכניס את המפתח לדלת, זאת כמובן לא תדעו רק לאחר ה"עבודה" של המנעולן.

מקרה נוסף הוא דווקא ברכב, לא כל רכב ננעל באותה צורה וגם הכלים פה משתנים בהתאם לצורת הנעילה. למשל הרכבים הפשוטים לא צריכים כלים מורכבים מלבד כרית ניפוח וסרגל פתיחה. לעומת זאת לרכבים חדשים ויקרים יותר יש נעילה עם קודן כך שמנעולן מקצועי צריך לדעת להתמודד גם איתם וזאת עוד מבלי לגרום נזק לרכב או למערכת הנעילה של הרכב.

בנוסף לכך, מנעולן מקצועי צריך ולהסביר ללקוח מה הנזק שיכול להיגרם ומה זה אומר מבחינת עלויות ולא שהלקוח יופתע לאור הנזק שנגרם (דבר שמרמז על חוסר מקצועיות של המנעולן) ויתחיל להיווצר מצב "לא נעים" בין הלקוח לפורץ הדלתות. כאשר הלקוח מודע שיכולות להיות עלויות נוספות מעבר לפריצת הדלתות הוא מקבל החלטה שקולה יותר מתוך הבנה שהמנעולן כבר נתקל במקרים האלו ויודע מה סוגי הנזקים האפשריים שידרשו טיפול בפני עצמו לאחר תיקון הבעיה.

מנעולן בתל אביב

סוגי דלתות

אז עכשיו כשאנחנו מבינים שמנעולן מקצועי צריך לדעת לפרוץ את כל סוגי הדלתות ובכך בעצם ברור כי הוא מומחה בכל סוגי הפריצות (כולל דלתות לכספות) לא התייחסנו לנושא שפחות שמים עליו דגש בעולם המנעולנים והוא סוגי הדלתות השונים איתן מנעולן נדרש להכיר ולהתמודד. דלתות הן לא רק מוצר יפה שהוא חלק מהבית או הרכב אלא הן גם מספקות לנו ביטחון והגנה מפני גורמים זרים ובעצם מהווים את המחיצה בין הפנים לחוץ. ועל כן פורץ דלתות טוב צריך להכיר את כל סוגי הדלתות.
דלתות לבית
ישנן דלתות מעץ, ישנן דלתות ממתכת, ישנן דלתות מזכוכית ובכל אחת מהדלתות הללו יש מנגנון נעילה שונה ומנעולים שונים. לרוב, שיטות הפריצה דומות אך לא זהות ומכאן שההיכרות עם סוגי דלתות הבית חשובה מאוד.
דלתות לרכב
דלתות לרכב הן לרוב דלתות מפח עם מנגנון נעילה של הרכב בפנים, רק שכמו שכבר אמרנו קודם יש רכבים ויש רכבים ובהתאם מערכות הנעילה משתנות. לרוב פריצות לרכבים הן דומות אך יש לשים לב לגורם הנזק למערכות האזעקה והנעילה של הרכב שלכם שלא יגררו אתכם לעלויות נוספות.
דלתות לכספות
כשמדברים על כספות, אנחנו למעשה מדברים על הדלתות שמגינות על דברים יקרי ערך לנו כגון מסמכים, כסף, תכשיטים או דברים בעלי ערך סנטימנטלי לנו. לכן הכספות בנויות לרוב מברזל. רוב המנעולנים לא יודעים להתמודד עם דלתות אלו ולכן מעניקים שירותים רק לדלתות לבית לרכב ולבניין. מנעולנים אשר מעניקים שירותים עבור פריצת כספות גם אמורים להיות מומחים במערכות אבטחה מורכבות ובעלי כלים מיוחדים לפריצת כספות.
לסיכום, מנעולן מקצועי צריך לדעת לפרוץ את כל סוגי הדלתות בין אם זה דלתות לבית, דלתות לרכב או לכספות, ובכך בעצם להכיר את כל סוגי מנגנוני הנעילה וכל סוגי המנעולים הנמצאים בתוך או כחלק מהדלתות. בנוסף, צריך לשים לב לכלים איתם עובד המנעולן והכי חשוב מנעולן מקצועי צריך לדעת לספר לנו את כל הנזקים האפשריים והכל בהתאם לסוג הדלת, סוג המנעול וסוג הנעילה.

נתקעתם בתוך או מחוץ לדלת?
הזמינו עכשיו את אחד מפורצי הדלתות המורשים שלנו כדי להימנע מ"הפתעות מיוחדות"

אזורי שירות נוספים:

סיקרט מערכות

שאלות ותשובות - מנעולן בתל אביב

ההתחייבות שלנו היא תוך חצי שעה ואפילו פחות.
לפריצת דלת טרוקה אנו גובים בין 200 ל-300 ש"ח, להחלפת צילינדר בין 250 – 800 תלוי בצילינדר שלוקחים.
כמובן! כלל המנעולנים בסיקרט מערכות הם בעלי תעודה מקצועית ואישור משטרת ישראל.

לקוחות ממליצים עלינו

נורית, רמת גן
קרא עוד
שירות אדיב במיוחד, הגיעו תוך 20 דקות וביצעו את העבודה טיקטק תודה רבה!
יואל, גבעתיים
קרא עוד
לאחר חיפוש ממושך של מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר בביתי, התקשרתי לסיקרט מערכות, ונתנו שירות מעולה
אלעד, תל אביב
קרא עוד
כל פעם שיש לי בעיה בדלת אני מתקשר רק לרז, איש מקצוע אלוף!
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן