מנעולן בראשון לציון

ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל. היא ממוקמת על מישור החוף, במרכז הארץ, ותושביה נהנים גם ממיקום נהדר, גם מתרבות עירונית מתפתחת וגם מחוף ים רחב ויפהפה. גרים בה יותר מ-250 אלף תושבים, בבתים שונים ומגוונים שכוללים בתי פרטיים, בניינים ויחידות דיור מסוגים שונים. בשל היותה עיר רחבת ידיים ומלאת אוכלוסייה, התושבים המתגוררים בה זקוקים בדחיפות למגוון שירותים מדי יום ביומו: מזון, אחזקה, תיקונים, חינוך ותרבות. כך גם מתרחשים מדי יום מספר מקרים שונים בתוך ראשון לציון הדורשים שירותי מנעולן בראשון לציון: ניסיונות פריצה, קלקולים במנעול, צורך במנעולן להחלפת צילינדר מסיבות שונות או פריצת רכבים. בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירותי מנעולן בראשון לציון, נמליץ לכם לפעול לפי המלצות המומחים שלנו כדי להשיג בעל מקצוע אדיב והגון שיגרום לכם להרגיש בטוחים ושלווים בביתכם.

מנעולן בגבעתיים

איזו עיר מדהימה היא גבעתיים. שלווה, ירוקה, נמצאת ממש במרכז הארץ וצמודה לשירותים ולמרכזי עבודה מכל סוג, נינוחה וידידותית. גן עדן של ממש – עד הרגע בו משהו משתבש.
חיים בגבעתיים כבר שנים ועדיין לא מצאתם את המנעולן שיהיה כמו בן משפחה?
עברתם דירה לגבעתיים לאחרונה ופתאום נתקעתם עם סוגיית מנעולים בעייתית?
זה הזמן לאתר מנעולן בגבעתיים. אחד מקצועי, אדיב, נחמד ושירותי שיודע את העבודה היטב ויהפוך את השהות שלכם בעיר לזמן של קסם – כך גם אם קרתה תקלה, עם בעל המקצוע הנכון היא תתוקן במהירות.

החלפת צילינדר לדלת

החלפת צילינדר לדלת

מתי בדקתם את הצילינדר שלכם? איך אתם יודעים שהוא במצב תקין?
לא הרבה יודעים אבל כל מנעול לדלת לא משנה מה סוג הדלת שלכם, מכונה צילינדר. צילינדר לדלת הוא הדבר הכי משמעותי בבית מבחינת ההגנה שלכם מפני פורצים, גנבים או סתם אנשים שרוצים לפגוע בכם. הוא עשוי מתכת ומחובר למנגנון הנעילה של הדלת, כאשר מכניסים אליו את המפתח הנכון ומסובבים את המפתח, הצילינדר פותח את מנגנון הנעילה של הדלת, זה המצב הטוב. אבל לצערנו יכול להיות גם שפורצים ברמה מקצועית "משחקים" בצילינדר ללא מפתח (עם סיכה או מברג למשל) ופותחים את מנגנון הנעילה אבל כך או כך בין אם זה אתם או הפורצים, חייבים לעבור דרך הצילינדר כדי להיכנס בסופו של דבר לבית שלכם.
לכן חשוב שהצילינדר לדלת שלכם יחובר נכון למנגנון הנעילה של הדלת, ישב במקום המתאים ויתאים לדלת הכניסה לבית, וכל אלה כמובן מהסיבה הפשוטה שהיא למנוע כניסה של זרים או לפחות להקשות עליהם.
אנשי המקצוע שלנו בסיקרט מערכות מפרקים את הצילינדר הישן תוך מספר דקות ומרכיבים לכם צילינדר חדש ומתאים לדלת ובנוסף אתם מקבלים אחריות כדי שתוכלו לישון בשקט.
מנעול לדלת מתקלקל עם הזמן, כתוצאה מעייפות החומר, טריקות של הדלת, הכנסת מפתח בצורה גסה וכו'. זה לא דבר הנראה לעין, אז איך באמת יודעים אם הצילינדר לדלת במצב תקין?
כאשר אנחנו מכניסים מפתח אל החור של המנעול והמפתח נתקע, קשה לסובב אותו או שהמפתח צריך להיות בזווית מסוימת כדי שהוא יזוז במנעול אז זה הזמן להחליף מנעול לדלת או במילים אחרות צריך לפרק את הצילינדר הישן ולהרכיב את צילינדר חדש.

מנעולן ברמת גן

לעולם לא נגמרים הדברים שאפשר לעשות ברמת גן! ממרכז התרבות עד הספארי, פארקים בכל מקום, מוסדות לימוד מגוונים וענפי תעסוקה מגוונים ומשגשגים, כל תושב ברמת גן מוצא את עצמו יוצא מדי יום למגוון מקומות וחי חיים עשירים בעיר מרכזית אך מלאת שלווה. אבל לפעמים ליציאה התדירה מהבית יש מחיר: שוכחים את המפתח מחוץ לבית, חווים ניסיונות פריצה לדירה או נתקעים מחוץ לרכב לאחר איבוד המפתחות. מתוך יותר מ-160 אלף התושבים שחיים ברמת גן (!) מדי יום קוראים למנעולן כ-240 תושבים. כן כן, לצערנו תקלות קורות – ומנעולן ברמת גן הוא האדם הנכון לפנות אליו בכל מקרה של בעיית מנעולים שמפרה את שגרת החיים.

מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

מנעולן הוא איש מקצוע מורשה שפורץ מנעולים באופן יזום בכל מיני מיקומים: בבית, בבניין, ברכב, בכספת ועוד. יש לשים דגש חזק, שלרוב המנעולים הללו נמצאים בתוך דלתות לא משנה באיזה מיקום הם. למשל כאשר המפתח נשבר במנעול או שמאבדים את המפתח לדלת של הבית או לדלת של הרכב וצריך לשחזר את המפתח. עוד דוגמה היא כאשר המנעול עצמו נשבר בדלת שלנו בבית או ברכב או בעת פריצת רכב שננעל, מנעולן בתל אביב הוא איש המקצוע המתאים והיחיד לטפל בכל נושא של פירוק והתקנה ובתחזוקה של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה אחרות וכמובן בכל נושא פריצת דלתות. בעצם קטנה היריעה מלהכיל את השירותים שמנעולן מקצועי צריך לספק ולכן נצפה ממנעולן שיכיר את כל סוגי הדלתות בכל סוגי הבתים, בניינים או רכבים, קרי את כל סוגי הפריצות.
ולכן, כל מנעולן בסיקרט מערכות מומחה בפריצת כל סוגי הדלתות בכל המיקומים האפשריים ובנוסף כל מנעולן שלנו מגיע עם תעודת מנעולן מורשה כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים של מקצוענים.
במרבית המקרים, מנעולנים חייבים להגיע מהר ולתת שירות מהיר כי הלקוח שמחכה לשירות תקוע בבית או מחוץ לבית או ברכב או מחוץ לרכב ולכן לבן אדם שנמצא בבעיה כזו מהירות היא שם המשחק פה! אילו הם המקרים הנפוצים אך אל לנו לשכוח שיש עוד מקרה של דלתות של כספות. כאן מדובר במומחיות מסוג אחר של הבנה מעמיקה בכל נושא מערכות האבטחה ופריצה לכספות.
גם את השירות הזה תוכלו לקבל אצלנו מאחר וכל מנעולן בעל ניסיון של שנים בפריצת מנעולים.

פורץ רכבים

מנעולן בקרית אונו

אני לא מכיר אחד שזה לא קרה לו…אפשר לומר שזה קורה לכולם, למרות שאני יכול להעיד על עצמי שאני בן אדם מאוד מסודר אבל עדיין בתוך היום יום העמוס שלנו לפעמים גם אני שוכח איפה השארתי את הארנק , איפה שמתי את הטלפון או הכי חשוב, בדיוק שאני צריך לצאת מהבית אני שוכח איפה המפתחות של הרכב. יש רק איש מקצוע אחד שיכול לעזור לנו במקרה הזה וזה מנעולן, אבל לא כל מנעולן אלא מנעולן רכב. זהו עוד נדבך בעולמו של מנעולן. אם תרצו, עוד שירות שפורץ מנעולים מקצועי אמור לדעת לספק. אולם, לא כל מנעולן שפורץ לבתים הוא גם מנעולן שפורץ לרכבים וכספות. כלומר, ככל שמנעולן יודע לספק יותר שירותים של פריצות כמו פריצת רכבים אז אפשר לומר שהוא יותר מקצועי ממנעולן שפורץ רק לבתים.
בסיקרט מערכות תקבלו את מגוון השירותים המקצועיים ואת הניסיון המוכח של 10 שנים בכל עולם המנעולים, החל בפריצה לבתים, פריצה לרכבים וכלה בפריצה לכספות ושירותים נוספים. אחרי שהרחבנו על החשיבות המקצועית של מגוון השירותים בואו נבין קודם מה הוא או מי הוא מנעולן רכב. מנעולן רכב כשמו כן הוא האיש שיפרוץ לכם את הרכב באופן מבוקר בעת איבוד המפתחות של הרכב או כאשר השארתם את המפתחות בתוך הרכב והרכב נעול. כיום אין הרבה מקרים שאנשים ננעלים ברכב מאחר וברוב המקרים יש לאנשים עוד זוג מפתחות. מכאן שמעטים הם המנעולנים שהם גם פורצים לרכב.

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים בכפר סבא

איך אני שונא את זה שהמפתח נתקע לי במנעול של הדלת! מה עושים עכשיו?! חייבים לקרוא לפורץ מנעולים מקצועי? כמה זמן עד שנוכל להיכנס הביתה/לרכב? כמה זה יעלה לנו? ואיך ניתן לדעת על איזה מנעולן לסמוך אם בכלל?
לא אחת קורה לנו שאנחנו נתקעים ב"צד השני של הדלת או של הרכב", מרגיז נכון…? אבל יש פתרון! אתם זקוקים לפריצת מנעולים מקצועית שתבוצע ע"י מנעולן שהוסמך לכך.
איך נדע על איזה מנעולן לסמוך?
כמו בכל תחום, לצערנו גם בתחום הזה יש הרבה נוכלים. לכן חשוב להסתמך על פורץ מנעולים מוסמך שעבר קורס מנעולנים מקצועי כי הוא היחיד שיכול להוציא אתכם מה"ברוך" בזמן קצר ככל האפשר. בנוסף, יש לוודא כי יש למנעולן תעודת יושר מהמשטרה שנותן לכם את השקט הנפשי שאכן מדובר בבן אדם אמין שיכול לעסוק בתחום שכזה. יש לציין שרק מנעולן מקצועי בעל ניסיון רב יודע להתמודד עם כל סוגי המנעולים הקיימים. על סוגי המנעולים אפשר לקרוא למטה.
בסיקרט מערכות אבטחה, אנחנו מגיעים אליכם תוך דקות אחדות, מטפלים בתקלה עם כמה שפחות נזק משני ובמקרים שונים אף מתקינים לכם מנעול חדש למניעת פריצות.
ובזכות 10 שנים של ניסיון מקצועי בתחום אנחנו נחזיר לכם את הצבע ללחיים ואת החיוך לפנים:)
בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון שירותים הכוללים: פריצת כל סוגי המנעולים, פריצה לכספות, פריצה לרכבים, החלפת צילינדרים ועוד. והחשוב מכל, אנחנו נוכל לחלץ אתכם תוך דקות ספורות בלבד!

אז כמה זה יעלה לכם?
כדי שלא תופתעו מהמחיר רצוי לבקש הצעת מחיר טרם הטיפול בבעיה על מנת להסיר דאגה מליבכם ש"עובדים עליכם". עלות של עבודת פורץ מנעולים מקצועי יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים ובמקרים חריגים יכולה להגיע לאלפים בודדים, כמובן תלוי בחומרת הבעיה והטיפול בה.
כמה זמן עד שניכנס הביתה/לרכב?
פריצת מנעולים לא אמורה להימשך זמן רב, רוב המקרים מטופלים תוך דקות ספורות ובעיות רציניות יותר הדורשות יתר ניסיון ומקצועיות יכולות להיארך גם עד שעה.

נתקעתם בצד השני בלי מנעולן מקצועי? התקשרו עכשיו ונגיע אליכם תוך דקות אחדות!