מנעולן בקרית אונו

צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אין אף אדם שהיה רוצה להיקלע לסיטואציה הזו… אף אחד לא נהנה לגלות פתאום שהמפתח שלו נתקע בחור המנעול ואי אפשר לפתוח את הדלת ולהיכנס הביתה. גם ניסיון כושל לנעול את הדלת בשל תקלה במנגנון הנעילה לא יתקבל בצורה טובה ורגועה. הדברים האלה קורים וברוב המקרים – בדיוק מתי שהכי פחות נוח לכם. זה משבש את שגרת היום ודורש להמתין לאיש מקצוע. בניגוד לתקלות אחרות שעלולות לקרות מדי פעם – בעיה שמחייבת הזמנת מנעולן היא בעיה שצריך לפתור עכשיו ומיד ואי אפשר להמתין איתה למועד מאוחר יותר. אי אפשר להשאיר את המפתח בחור המנעול. כמובן שאי אפשר להשאיר את הדלת פתוחה למשך כל היום. המסקנה המתבקשת היא שצריך לשמור בהישג יד פרטי קששר עם מנעולן מוסמך. אז איך מוצאים מנעולן בקרית אונו ולמה חשוב לשים לב?

במה יעזור מנעולן בקרית אונו?

מנעולן יכול לתת שלל שירותים חשובים שנדרשים מעכשיו לעכשיו. כשמדובר באיש מקצוע כמו מנעולן בקרית אונו הוא יכול להציע את השירותים שלו לא רק לקרית אונו עצמה אלא גם ליישובים הסמוכים לה. לדוגמא: גבעת שמואל, גני תקווה או סביון. השירותים שנדרש עבורם מנעולן הם שירותים שיש בהם חשיבות להגעה מהירה של איש המקצוע ולכן המיקום הגיאוגרפי של המנעולן מהותי. 

מתי מתקשרים למנעולן? להלן כמה דוגמאות – 

 • כשהמפתח תקוע או שהדלת לא נפתחת / ננעלת.
 • כמרגישים שיש בעיה במנגנון הנעילה וייתכן שצריך להחליף אותו.
 • כשרוצים לפרוץ דלת שהמפתח שלה לא נמצא.
 • לצורך ביצוע החלפת מנעול בשל איבוד מפתח.
 • לפריצת כספות בגדלים שונים ובעלות מנגנוני פתיחה וסגירה שונים.
 • לנטרול מערכות אזעקה ברכבים.
 • לפתיחת רכבים שננעלו עם המפתחות בתוכם.

מה חשוב לדעת על בחירת מנעולן?

בכל תחום או מקצוע אפשר למצוא לא מעט מומחים שמציעים שירותים. המנעולנות היא תחום מיוחד. על מנת לעסוק בתחום לא מספיק רק ללמוד ולהתמקצע אלא נדרשת הסמכה מטעם משטרת ישראל. זאת מכיוון שהמנעולן יכול, תוך כדי העבודה שלו, להיחשף לנושאים אישיים ורגישים של הלקוח. יש לוודא שאיש המקצוע יידע שלא לנצל את המצב לרעה ויציע שירותים מקצועיים ברמה גבוהה מתוך רצון כן ואמיתי לעזור ללקוח לחזור לשגרה ולא פחות מכך – להרגיע אותו מאד. כאשר יוצרים קשר עם מנעולן רוצים שהוא יגיע כמה שיותר מהר ויתקן את המצב. זו גם הסיבה שמנעולנים בדרך כלל מציעים שירותים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה. זו גם הסיבה בגללה רצוי לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה ואמין.

איך לבחור את המנעולן הטוב ביותר

כעת ברור שהתנאי הראשוני לבחירת מנעולן הוא הימצאות תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל. בהיעדר רישיון זה – אין לפנות למנעולן. במידה וקיימות אודותיו המלצות מאנשים שכבר חוו את השירות שלו ודעתם נחשבת בעיניכם, זה יכול לעזור מאד בבחירה ובקביעת הדעה עוד לפני שהוא בכלל מגיע. 

כאמור – המיקום הגאוגרפי חשוב גם הוא ולכן כדאי לחפש מנעולן בקרית אונו גם עבור אותם ישובים שסמוכים לקרית אונו וגם עבור תושבים בתוך העיר עצמה. 

ישנם מנעולנים שמתמחים רק בחלק מהשירותים ולכן כדאי לדעת מראש מתי להתקשר לכל מנעולן ששומרים את פרטי הקשר שלו: מנעולן לדלתות בניינים לא מתמחה בפתיחת רכבים, ולהפך. 

הדבר האחרון שחשוב לבדוק הוא רמה גבוהה של שירות ומקצועיות, עניין שאפשר לאמת בעזרת ההמלצות ששלחו לקוחות קודמים של המנעולן.

ברגע שמוצאים מנעולן שעומד בכל הקריטריונים האלה הרי שכדאי לשמור את הפרטים שלו למקרה הצורך ולדעת שאם תתעורר בעיה שקשורה במפתח, מנעול או דלת – יש אל מי לפנות ויש על מי לסמוך.

גם אתם יכולים ליהנות משירותי מנעולנות מקצועיים ברמה גבוהה! אנחנו בסיקרט מערכות מציעים את כל השירותים בזמינות גבוהה. צרו קשר ונגיע כמה שיותר מהר לסייע.


מנעולן בקרית אונו

פורץ רכבים בקרית אונו

נעילה מחוץ לרכב יכולה להיות חוויה מלחיצה, במיוחד אם זה קורה באזור עמוס או מאוחר בלילה. אם אתה מוצא את עצמך במצב הזה, אל תיבהל. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להיכנס חזרה לרכב שלך ולהמשיך בדרכך. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנסות לפתוח את המכונית שלך עם מפתח רזרבי. אם אין לכם מפתח רזרבי, או אם המפתח רזרבי לא עובד, תצטרכו לקרוא למנעולן. ישנם מספר מנעולנים בקרית אונו שיוכלו לעזור לכם להיכנס חזרה לרכב ולעזור בפריצת הרכב בקרית אונו. כאשר בוחרים מנעולן, חשוב לבחור באחד בעל מוניטין ואמין. אתה יכול לשאול את החברים, המשפחה או השכנים שלך המלצות, או שאתה יכול לחפש באינטרנט.

כאשר אתה מתקשר למנעולן, הקפד לספר לו את המותג והדגם של המכונית שלך, כמו גם את מיקום המכונית שלך. זה יעזור למנעולן להתכונן לעבודה ולהגיע אליכם במהירות האפשרית.

המנעולן יגיע למקום שלך ויעריך את המצב. ייתכן שהם יוכלו לפתוח את המכונית שלך באמצעות כלי מיוחד, או שהם יצטרכו לפרוץ למכונית שלך. אם המנעולן צריך לפרוץ לרכב שלכם, הם ישתמשו בשיטה שתגרום למינימום הנזק.

לאחר שהמנעולן פתח את המכונית שלך, הוא יתכנת מחדש את המנעולים של המכונית שלך כך שתוכל להשתמש שוב במפתחות שלך. הם עשויים גם להציע להכין לך מפתח רזרבי חדש.

העלות של שירות נעילת רכב משתנה בהתאם ליצרן ולדגם של המכונית שלך, כמו גם השעה ביום ומיקום המכונית שלך. באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם בין 250 ל-500 שקלים עבור שירות נעילת רכב.

סיקרט מנעולים היא חברה שכוללת שירותי מנעולן 24/7 המציעה שירותי נעילת רכבים בקרית אונו. אנחנו חברה בעלת מוניטין ואמינה שפועלת כבר למעלה מ-10 שנים. אנו מציעים את שירותינו במחיר הוגן ותמיד זמינים לעזור ללקוחותינו.

הנה כמה טיפים נוספים שיעזרו לך להימנע מנעילת רכבך:

שמור תמיד מפתח רזרבי במקום בטוח.
אם יש לך מערכת התנעה מרחוק, ודא שהסוללה תמיד במצב טוב.
אל תשאיר את המפתחות שלך במכונית שלך כאשר אתה לא משתמש בו.
היזהר בעת נעילת המכונית שלך. ודא שכל הדלתות נעולות, כולל תא המטען ומכסה המנוע.
על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול לעזור למנוע נעילה מחוץ למכונית שלך. עם זאת, אם אתה מוצא את עצמך ננעל בחוץ, אל תיבהל. התקשר לסיקרט מנעולים ונשמח לעזור לך להיכנס חזרה לרכב ולדרכך.

פורץ מנעולים בהרצליה
פורץ מנעולים בהרצליה

פורץ דלתות בקרית אונו

כאשר הדלת שלכם נטרקת או ננעלת ואין באפשרותכם לפתוח אותה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לנסות לפתוח את הדלת שלך עם מפתח רזרבי. אם אין לכם מפתח רזרבי, או אם המפתח רזרבי לא עובד, תצטרכו לקרוא למנעולן פורץ דלתות בקרית אונו.

ישנם מספר מנעולנים בקרית אונו שיוכלו לעזור לכם לחזור הביתה או למשרד. כאשר בוחרים מנעולן, חשוב לבחור באחד בעל מוניטין ואמין. אתה יכול לשאול את החברים, המשפחה או השכנים שלך המלצות, או שאתה יכול לחפש באינטרנט.

כאשר אתה מתקשר למנעולן, הקפד לספר לו את סוג המנעול בדלת שלך, כמו גם את מיקום הבית או המשרד שלך. זה יעזור למנעולן להתכונן לעבודה ולהגיע אליכם במהירות האפשרית.

המנעולן יגיע למקום שלך ויעריך את המצב. ייתכן שהם יוכלו לפתוח את נעילת הדלת שלך באמצעות כלי מיוחד, או שהם יצטרכו לבחור את המנעול. אם המנעולן צריך לבחור את המנעול, הם ישתמשו בשיטה שתגרום למינימום הנזק.

לאחר שהמנעולן פתח את הדלת שלך, הוא יתכנת מחדש את המנעולים שלך כך שתוכל להשתמש שוב במפתחות שלך. הם עשויים גם להציע להכין לך מפתח רזרבי חדש.

עלות שירות נעילת דלתות משתנה בהתאם לסוג המנעול, השעה ביום ומיקום הבית או המשרד שלכם. באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם בין 250 ל-500 שקלים עבור שירות נעילת דלתות.

אם אתה מוצא את עצמך ננעל מחוץ לבית או למשרד, אל תיבהל. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לחזור לביתך או למשרד ולהמשיך בדרכך. בבחירת מנעולן בעל מוניטין ואמין, תוכלו להיות בטוחים שהדלת שלכם תיפתח במהירות ובמקצועיות.

להלן מספר טיפים נוספים שיעזרו לך להימנע מנעילת הבית או המשרד שלך:

 • שמור תמיד מפתח רזרבי במקום בטוח.
 • אם יש לכם מערכת כניסה ללא מפתח, ודאו שהמצבר תמיד תקין.
 • אל תשאיר את המפתחות שלך בבית או במשרד כשאתה לא משתמש בו.
 • היזהר בעת נעילת הדלת שלך. ודא שכל המנעולים מחוברים, כולל הבריח.


על ידי ביצוע העצות האלה, תוכל לעזור להימנע מנעילת הבית או המשרד שלך. עם זאת, אם אתה מוצא את עצמך ננעל בחוץ, אל תיבהל. התקשר לסיקרט מנעולים ונשמח לעזור לך לחזור לביתך או למשרד.

שירותים נוספים


בנוסף לשירותי נעילת דלתות, סיקרט מנעולים מציעה גם מגוון שירותי מנעולן נוספים, ביניהם:

 • חיתוך מפתח
 • התקנה ותיקון מנעולים
 • פתיחה בטוחה
 • מניעת פריצה
 • מקשים מאסטר
 • מנעולנות מסחרית


אם אתה זקוק לאחד מהשירותים הללו, אנא אל תהסס לפנות אל סיקרט מנעולים. נשמח לעזור לך במציאת פורץ דלתות בקרית אונו.

החלפת צילינדר בקרית אונו

החלפת צילינדר היא תהליך של החלפת צילינדר המנעול בדלת או בחלון. זה יכול להיות נחוץ מסיבות שונות, כגון אם הצילינדר פגום, בלוי או אם איבדת את המפתחות שלך. במידה ונתקלת באחד מהמקרים האלו, ייתכן שתצטרך שירותי החלפת צילינדר בקרית אונו.

מתי להחליף צילינדר

ישנם כמה סימנים שייתכן שהגיע הזמן להחליף את הצילינדר במנעול שלך:

 • הצילינדר פגום או בלוי: זה יכול לקרות אם המנעול היה בשימוש זמן רב או אם הוא היה חשוף לפגעי מזג האוויר.
 • הצילינדר לא תקין: זה יכול לקרות אם המנעול ישן או אם הוא ניזוק.
 • איבדת את המפתחות שלך: אם איבדתם את המפתחות, חשוב להחליף את הצילינדר כדי למנוע גישה לא מורשית לבית או למשרד.


כיצד להחליף צילינדר

החלפת צילינדר היא תהליך פשוט יחסית שיכול להתבצע על ידי מנעולן מקצועי או על ידי עשה זאת בעצמך עם כמה כלים בסיסיים.

כדי להחליף צילינדר, תצטרך את הדברים הבאים:

צילינדר חדש
מברג
מקדחה (לא חובה)
הוראות:

הסר את הצילינדר הישן. לשם כך, הכנס את המברג לחור שבמרכז הגליל וסובב אותו נגד כיוון השעון.
התקן את הצילינדר החדש. לשם כך, הכנס את הצילינדר החדש לתוך החור בדלת או בחלון וסובב אותו בכיוון השעון עד שהוא מאובטח.
במידת הצורך, השתמש במקדחה כדי לאבטח את הצילינדר החדש למקומו.


היתרונות של החלפת צילינדר

ישנם מספר יתרונות להחלפת צילינדר, ביניהם:

 • אבטחה משופרת: צילינדר חדש יכול לספק שכבת אבטחה נוספת לבית או למשרד.
 • שקט נפשי: הידיעה שהמנעולים שלך מאובטחים יכולה לתת לך שקט נפשי.
 • נוחות: צילינדר חדש יכול להיות נוח יותר ממנעול מסורתי, מכיוון שהוא אינו דורש מפתחות.


עלות החלפת צילינדר

עלות החלפת צילינדר משתנה בהתאם לסוג הצילינדר ומיקום המנעול. באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם בין 250 ל-500 שקלים עבור החלפת צילינדר.

סיקרט מנעולים היא חברת מנעולנים 24/7 המציעה שירותי החלפת צילינדר בקרית אונו. אנחנו חברה בעלת מוניטין ואמינה שפועלת כבר למעלה מ-10 שנים. אנו מציעים את שירותינו במחיר הוגן ותמיד זמינים לעזור ללקוחותינו.

אם אתם זקוקים להחלפת צילינדר, אנא אל תהססו לפנות אל סיקרט מנעולים. נשמח לעזור לך עם צרכי החלפת הצילינדר שלך.

הנה כמה טיפים נוספים שיעזרו לכם לבחור מנעולן:

 • בקשו המלצות מחברים, משפחה או שכנים.
 • בדוק ביקורות באינטרנט.
 • קבל מספר הצעות מחיר.
 • יש לוודא שהמנעולן מורשה ומבוטח.
 • שאלו על הניסיון של המנעולן בהחלפת צילינדר.


על ידי ביצוע טיפים אלו, תוכלו להיות בטוחים שתבחרו במנעולן בעל מוניטין ואמין שיוכל לספק לכם שירות החלפת צילינדר איכותי.

5/5 - (33 votes)

שתפו את המאמר:

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן