פורץ רכבים

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

פורץ רכבים

אני לא מכיר אחד שזה לא קרה לו...אפשר לומר שזה קורה לכולם, למרות שאני יכול להעיד על עצמי שאני בן אדם מאוד מסודר אבל עדיין בתוך היום יום העמוס שלנו לפעמים גם אני שוכח איפה השארתי את הארנק , איפה שמתי את הטלפון או הכי חשוב, בדיוק שאני צריך לצאת מהבית אני שוכח איפה המפתחות של הרכב. יש רק איש מקצוע אחד שיכול לעזור לנו במקרה הזה וזה מנעולן, אבל לא כל מנעולן אלא מנעולן רכב. זהו עוד נדבך בעולמו של מנעולן. אם תרצו, עוד שירות שפורץ מנעולים מקצועי אמור לדעת לספק. אולם, לא כל מנעולן שפורץ לבתים הוא גם מנעולן שפורץ לרכבים וכספות. כלומר, ככל שמנעולן יודע לספק יותר שירותים של פריצות כמו פריצת רכבים אז אפשר לומר שהוא יותר מקצועי ממנעולן שפורץ רק לבתים. בסיקרט מערכות תקבלו את מגוון השירותים המקצועיים ואת הניסיון המוכח של 10 שנים בכל עולם המנעולים, החל בפריצה לבתים, פריצה לרכבים וכלה בפריצה לכספות ושירותים נוספים. אחרי שהרחבנו על החשיבות המקצועית של מגוון השירותים בואו נבין קודם מה הוא או מי הוא מנעולן רכב. מנעולן רכב כשמו כן הוא האיש שיפרוץ לכם את הרכב באופן מבוקר בעת איבוד המפתחות של הרכב או כאשר השארתם את המפתחות בתוך הרכב והרכב נעול. כיום אין הרבה מקרים שאנשים ננעלים ברכב מאחר וברוב המקרים יש לאנשים עוד זוג מפתחות. מכאן שמעטים הם המנעולנים שהם גם פורצים לרכב.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

איך לבחור פורץ רכבים?

בעידן של אינסוף שיפורים טכנולוגים, בעלי מקצוע רבים וביקושים לא נגמרים למוצרים מתחרים וטובים יותר חייבים להישאר מעודכנים ולצד זה עדיין לשמור על יחסי אנוש טובים ושירות מהיר. כלומר, בעלי מקצוע שמוזעקים בעת צרה חייבים להיות גם מעודכנים בחידושים של מנעולים, דלתות, שיטות וכלי פריצה מתקדמים ומוצרים נוספים שקשורים לעולם המנעולים שקשורים לעולם מנעולני הרכב, כמו למשל אימובילייזר, מפתח קפיץ(אולר), מפתח שלט אלקטרוני ועוד. מלבד זאת, הם חייבים לספק שירות מקצועי וטוב כי אחרת יפסיקו לעבוד איתם וגם לא ימליצו עליהם לאחרים, והדבר הכי חשוב אולי זה לספק שירות מהיר. משמע להגיע בזמן לבן אדם שתקוע מחוץ לרכב כי אם לא יגיעו מהר ולא יוכלו להתחייב להגיע מהר, מישהו אחר יגיע לפניהם. זהו מבחינתנו, פורץ המנעולים האידיאלי.

בעודנו באים לבחור מנעולן רכב חשוב לזכור שלושה דברים חשובים:

  1. רצוי לבחור מנעולן רכב שמגיע מטעם חברה כזו או אחרת ולא מנעולן רכב שפועל באופן פרטי כי במידה ולא תהיו מרוצים יש "אבא ואמא" למנעולן שתוכלו לפנות אליהם לקבל הסברים, עזרה או אפילו פיצוי כספי במצב של נזק כתוצאה מפריצה לא מקצועית.
  2. פריצת רכב לעיתים גורמת לנזק משני בעקבות הפריצה עצמה שגוררת עימה עלויות לא קטנות, אם זה לשכפול מפתח, תיקון הדלת, תיקון החלון וכו'. לכן, מנעולן רכב טוב מציג לכם את כל האפשרויות לפני כדי שלא תופתעו מהתוצאות.
  3. רצוי לבחור פורץ רכבים עם רישיון לעסוק בתחום.

כמובן, יש עוד דברים חשובים כמו אורך זמן הפריצה לרכב הנעול, ציוד מקצועי, התמודדות עם רכבי יוקרה וכו' אך אלו הם גורמים שתוכלו לדעת רק לאחר שהזמנתם את מנעולן הרכב ובזמן  שיבצע את עבודתו.

5/5 - (1 vote)
מנעולן בקרית אונו

פריצת רכבים

אז איבדנו את המפתח, גנבו לנו את המפתח או סתם שכחנו אותו בתוך האוטו והאוטו ננעל? מה עושים? אנחנו זקוקים לפורץ רכבים. פריצת רכבים הינה תחום התמחות נוסף שעל פורץ מנעולים מקצועי לדעת. כמו פריצות לבתים ולכספות, גם לפריצת רכבים יש שיטות עבודה וכלים מיוחדים כדי לפרוץ רכב בצורה המקצועית ביותר ועם הנזק המשני הקטן ביותר. פורץ רכבים מקצועי צריך להכיר את כל סוגי הרכבים כיום שכן כל רכב מגיע עם מנגנון נעילה אחר עד רמה של שנת הרכב וכך גם שיטת הפריצה אליו תהיה שונה. נעבור מהפשוט יותר למורכב ביותר: 1. רכבים ישנים: ברכבים הישנים שכמעט ולא קיימים היום, אם בטעות השארתם מפתח ברכב הסיכוי שהרכב יינעל הוא קטן מאוד. אבל במידה וננעל, אז שיטת הפריצה היא מאוד פשוטה באמצעות סרגל פריצה וכרית ניפוח, על כך נפרט בהמשך. 2. רכבי ליסינג חדשים: אם בטעות שכחנו את המפתח ברכב ליסינג חדש, האוטו יינעל באופן אוטומטי ונצטרך להזמין פורץ רכבים. העניין הוא שרכבי ליסינג בד"כ מגיעים עם אימובילייזר ומפתח שלט אלקטרוני. 3. רכבי יוקרה: לרכבי יוקרה יש נעילת וואקום הנקרית גם נעילה כפולה, זוהי נעילה עם אפקט מיוחד של וואקום המונע כניסה של רעש ואוויר לרכב. זוהי נעילה מאוד טובה עד כדי כך שאין אפשרות לפרוץ את הרכב בדרכים הפשוטות והמוכרות כדוגמת סרגל פריצה וכרית כמו הרכבים הישנים אלא בכלים מיוחדים ואך ורק דרך המנעול של דלת הרכב. על הכלים לפריצה וסוגי התקלות בחלק הבא של המאמר.
סיקרט מערכות

איך פורץ רכבים פורץ את הרכב?

אז פורץ הרכבים ענה לנו, שמע את הבעיה שלנו והוא כבר בדרך אלינו, למעשה הוא כבר הגיע אלינו. אבל רגע, איך הוא מתכוון לפרוץ לנו את הרכב בדיוק? הרי לא נרצה שייגרם לרכב שאנחנו כל כך אוהבים נזק מפריצת הרכב, גם אם היא יזומה. כבר אמרנו, קיימים מספר דרכים לפרוץ את הרכב. זה תלוי בסוג הרכב ועוד כמה קריטריונים. בסופו של דבר מה שחשוב לנו באמת זה שלא תהיה אפילו שריטה אחת ברכב או נזק משני אחר. אז באילו כלים הוא מתכוון לפרוץ לנו את הרכב? קיימים מספר כלים בשוק על מנת לפרוץ את הרכב: 1. כרית ניפוח – הכרית המוחדרת לפינת קצה העליון של דלת הרכב. הכרית מחוברת עם משאבת ניפוח המנפחת אותה כדי להרחיק את הדלת ממשקוף הרכב הנעול. 2. סרגל פתיחה(פריצה) – סרגל מגולוון שטוח באורך 60 ס"מ בעל קצה משיכה מחודד. הסרגל מוחדר במרווח שהשגנו באמצעות כרית הניפוח ומופנה כלפי מטה על מנת למשוך את נצרת נעילת דלת הרכב מבפנים ובכך פותח מנעולן הרכב את דלת הרכב הנעול. 3. מוט משיכה – מוט ברזל באורך 117 ס"מ וקצה זווית של 90 מעלות. גם המוט מוחדר במרווח שהשגנו באמצעות כרית הניפוח. רק שהפעם פורץ הרכבים ישתמש בו ברכבים עם דלתות בעלות כפתור נעילה על גבי הדלת(ליד כפתורי בקרת החלונות) ויעביר את כפתור הנעילה למצב פתיחה. במוט זה גם נשתמש כאשר המפתחות נשכחו על מושב הרכב, פשוט נשחיל את המפתחות על הוו בקצה המוט ונמשוך את המפתחות החוצה או כאשר המפתח נשכח בסוויטצ' נשתמש בקצה המוט לסובב את המפתחות למצב "on". 4. פטיש – כן נשמע לא מקצועי ואפילו די פרימיטיבי אבל יש מקרים שמנעולן הרכב צריך להפעיל כח מבוקר על המנעול וזה נעשה באמצעות פטיש, כמובן מבלי לגרום נזק לרכב. 5. כלי דגדוג – אילו הם כלים למנעולני רכב מקצוענים שנדרשים לפרוץ רכבי יוקרה אשר נעולים בנעילה כפולה בד"כ ולכן הפריצה שלהם נעשית דרך המנעול. פריצה זו אורכת זמן ארוך אם פורץ הרכבים שהזמנתם אינו מקצועי ונעשית ע"י כלים מיוחדים למשחק במנעול הרכב אשר לא נמכרים לכל אחד. 6. משקפי מגן – זהו כלי שחשוב יותר למנעולן הרכב כדי להגן על אזור הפנים. כל אלה הם הכלים הכי מומלצים ומוכרים לפריצת רכבים ע"י מנעולן רכב מקצועי. כל כלי אחר כמו מקדח מנעולים וכלים אחרים אינם מומלצים והם יכולים לתת לנו אינדיקציה לגבי מקצועיותו של פורץ הרכבים שלנו. הרכב שלכם ננעל ואין לכם מפתח בהישג יד? התקשרו עכשיו ואנחנו כבר בדרך אליכם!

שאלות ותשובות - פורץ רכבים

מחיר פריצת רכב יכולה לנוע בין 200 ל- 400 ש"ח.
כלל לא! המנעולנים שלנו בעלי ניסיון רב בפריצת רכבים, ויכולת פריצת הרכב ללא השארת סימנים.
אכן, אנו עובדים ומספקים שירות 24 שעות ביממה.

לקוחות ממליצים עלינו

5/5 - (1 vote)
נורית, רמת גן
קרא עוד
שירות אדיב במיוחד, הגיעו תוך 20 דקות וביצעו את העבודה טיקטק תודה רבה!
יואל, גבעתיים
קרא עוד
לאחר חיפוש ממושך של מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר בביתי, התקשרתי לסיקרט מערכות, ונתנו שירות מעולה
אלעד, תל אביב
קרא עוד
כל פעם שיש לי בעיה בדלת אני מתקשר רק לרז, איש מקצוע אלוף!
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן