פורץ מנעולים

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

פורץ מנעולים - מה צריך לדעת

איך אני שונא את זה שהמפתח נתקע לי במנעול של הדלת! מה עושים עכשיו?! חייבים לקרוא לפורץ מנעולים מקצועי? כמה זמן עד שנוכל להיכנס הביתה/לרכב? כמה זה יעלה לנו? ואיך ניתן לדעת על איזה מנעולן לסמוך אם בכלל? לא אחת קורה לנו שאנחנו נתקעים ב"צד השני של הדלת או של הרכב", מרגיז נכון...? אבל יש פתרון! אתם זקוקים לפריצת מנעולים מקצועית שתבוצע ע"י מנעולן שהוסמך לכך. איך נדע על איזה מנעולן לסמוך? כמו בכל תחום, לצערנו גם בתחום הזה יש הרבה נוכלים. לכן חשוב להסתמך על פורץ מנעולים מוסמך שעבר קורס מנעולנים מקצועי כי הוא היחיד שיכול להוציא אתכם מה"ברוך" בזמן קצר ככל האפשר. בנוסף, יש לוודא כי יש למנעולן תעודת יושר מהמשטרה שנותן לכם את השקט הנפשי שאכן מדובר בבן אדם אמין שיכול לעסוק בתחום שכזה. יש לציין שרק מנעולן מקצועי בעל ניסיון רב יודע להתמודד עם כל סוגי המנעולים הקיימים. על סוגי המנעולים אפשר לקרוא למטה. בסיקרט מערכות אבטחה, אנחנו מגיעים אליכם תוך דקות אחדות, מטפלים בתקלה עם כמה שפחות נזק משני ובמקרים שונים אף מתקינים לכם מנעול חדש למניעת פריצות. ובזכות 10 שנים של ניסיון מקצועי בתחום אנחנו נחזיר לכם את הצבע ללחיים ואת החיוך לפנים:) בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון שירותים הכוללים: פריצת כל סוגי המנעולים, פריצה לכספות, פריצה לרכבים, החלפת צילינדרים ועוד. והחשוב מכל, אנחנו נוכל לחלץ אתכם תוך דקות ספורות בלבד! אז כמה זה יעלה לכם? כדי שלא תופתעו מהמחיר רצוי לבקש הצעת מחיר טרם הטיפול בבעיה על מנת להסיר דאגה מליבכם ש"עובדים עליכם". עלות של עבודת פורץ מנעולים מקצועי יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים ובמקרים חריגים יכולה להגיע לאלפים בודדים, כמובן תלוי בחומרת הבעיה והטיפול בה. כמה זמן עד שניכנס הביתה/לרכב? פריצת מנעולים לא אמורה להימשך זמן רב, רוב המקרים מטופלים תוך דקות ספורות ובעיות רציניות יותר הדורשות יתר ניסיון ומקצועיות יכולות להיארך גם עד שעה. נתקעתם בצד השני בלי מנעולן מקצועי? התקשרו עכשיו ונגיע אליכם תוך דקות אחדות!
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

פריצת מנעולים - סוגי מנעולים

מקצוע פריצת המנעולים הלך והשתנה עם הזמן, מנעולים שבעבר היו בכל דלת כבר לא כל כך נפוצים ואילו מנעולים שבעבר לא היו קיימים או נפוצים, בעקבות השינויים הטכנולוגיים הפכו להיות הכי נפוצים. כולנו מכירים את מנעול הצילינדר הקלאסי אשר פועל ע"י מנגנון של פינים שהמפתח מזיז ובכך הצילינדר מסתובב ונפתח המנעול. אך מלבד מנעול הצילינדר יש סוגים רבים ושונים של מנעולים. רק פורץ מנעולים מקצועי ובעל שנים של ניסיון מכיר ומתמחה בפריצה של כל המנעולים בשוק. ואלו הם סוגי המנעולים:

מנעול חבוי

זהו מנעול שמותקן בד"כ בדלתות הזזה ודלתות של מרפסות, הוא נקרא חבוי כי ניתן לפתוח אותו רק מהצד הפנימי ולא מהצד החיצוני מה שעוזר במקרה של ילדים.

מנעול מגנטי

מנעול בעל מנגנון של מגנט אשר מאפשר סגירה ופתיחה של הדלת עי" פעולת מגנט ונטרולה

מנעול לשונית

מנעולים המותקנים בדלתות פנימיות בבית, דלתות שניתן לפרוץ יחסית בקלות אבל לצד זה הן גם לא דורשות מיגון ברמה גבוהה. הוא נקרא כך מאחר ועל מנת לנעול את הדלת יש להכניס מפתח המסובב את הלשונית המצמידה את הדלת למקום ובכך הדלת ננעלת.

מנעול עליון

מנעול זה ממוקם בגובה הפנים בד"כ מותקן בדלתות עץ ומשמש כאמצעי מיגון נוסף למנעול הראשי הקיים בדלת.

מנעול צירופים מכני

זהו מנעול שמותקן בד"כ בדלתות כניסה לבניינים ישנים, הוא נקרא גם "מנעול קוד"(או בהגייה המקצועית "מנעול קומבינציה"). כלומר, פתיחתו מתאפשרת ע"י הקשת מספר ספרות ברצף אחיד על מנת לפתוח את "מנעול הקוד". למנעול זה אין מפתח כך שמומלץ לרשום לעצמכם את הקוד במקום מסודר. פעולת הפתיחה של מנעול זה היא מכנית והיא נעשית ע"י מספר דסקיות הממוקמות במקומן המסומן ע"י ספרה המרכיבה את הקוד, על מנת לפתוח את הנעילה.

מנעול צירופים חשמלי

זהו מנעול שמותקן בד"כ בדלתות כניסה לבניינים חדשים יותר, המנגנון שלו הוא כמו מנעול הצירופים המכני(למעלה) רק פה הנעילה נעשית ע"י צירופים שנוצרים בעקבות יצירת מעגלים חשמליים.

מנעול ביומטרי

מנעול זה כשמו כן הוא, בעל היכולת להבחין בדברים פיסיים כמו טביעת אצבע, זיהוי של קרנית העין וזיהוי קולי. זהו המנעול החדשני ביותר בשוק ולא כל פורץ מנעולים יודע להתקין אותו מאחר ומדובר במנעול מורכב הדורש ידע והתמחות רחבה יותר.

לסיכום, קיימים מספר מנעולים שונים ומגוונים המתאימים לדלתות שונות ומיקומים שונים בבית/בחוץ. כל סוג של מנעול דורש ידע אחר וטכניקה אחרת. מכאן שרק לפורץ מנעולים מקצועי שרכש שנים של ניסיון וידע יש את הכלים המתאימים להתמודדות עם כל סוגי המנעולים בשטח.

4.9/5 - (106 votes)
פורץ מנעולים בכפר סבא

פורץ כספות

פורץ כספות נדרש לדעת לפרוץ כספות במקרים בהם בעל הכספת שוכח את הקוד או כשהוא רוצה לשדרג את המערכת ולהוסיף מנגנון אבטחה נוסף או שכשהמנגנון של הכספת עצמו מתקלקל. לכן עליו להכיר את כל סוגי הכספות, החומרים מהם הכספת עשויה והמנעולים המותקנים עליה. צריך לזכור שגם כשפורצים כספות רצוי לעשות זאת עם כמה שפחות נזק משני למנגנוני האבטחה או לכספת עצמה (שעלויות התיקון שלהם מאוד יקרות) כך שנדרשת כאן היכרות עם כל סוגי הכספות והכלים המתאימים לפריצתן טרם פריצתן וזו היכרות ומומחיות שיש רק לפורץ כספות מוסמך. אז מה זה כספת? כספת היא כלי אחסון ממתכת אשר בו אנשים שומרים או מחביאים בה כסף, ציוד יקר ערך כמו תכשיטים או מסמכים ודברים שהם בעלי ערך כספי או סנטימנטלי עבורם. לכספת יש מנעול אשר רק לבעל הכספת יש גישה למנעול הזה. המנעול נועל את הכספת מפני גורמים לא רצויים. הכספת לרוב מוחבאת או ממוקמת בתוך קיר וזאת על מנת להקשות על גניבתה. קיימים מספר סוגים של כספות בהתאם לסוגי המנעולים שמותקנים עליהן: כספת ביומטרית, כספת חשמלית, כספת מכנית וכו'. פורץ כספות או פורץ מנעולים פריצת כספות הינה מומחיות בפני עצמה של פורץ המנעולים. אחד הדברים המבדילים בין פורץ מנעולים סטנדרטי לפורץ מנעולים מקצועי הוא שמעבר להיותו פורץ מנעולים הוא גם פורץ כספות. לכל כספת יש מנעול ולעיתים מספר מנעולים אשר שומרים על הכספת נעולה. ולכן, בשונה מפריצת מנעולים שיכולה להימשך זמן קצר, פריצת כספות אורכת זמן ממושך וההתמודדות עם פריצת הכספות דורשת רמות רגישות, דיוק ומקצועיות מאוד גבוהות. עוד דבר חשוב הוא נושא האמון בפורץ הכספות שתופס כאן משקל רב. שלא כמו פורץ מנעולים סטנדרטי הפורץ מנעולים בדלתות בבית או ברכב רק במטרה לאפשר ללקוח להיכנס לאן שרצה, כאן מדובר בדברים יקרי ערך עבור הלקוח ולכן על פורץ הכספות להיות איש אמין עם אישור מהמשטרה לפרוץ כספות מעבר להיותו מקצועי. שכן הוא נחשף ומקבל גישה לציוד יקר ערך של הלקוח. הכספת ננעלה ואתם צריכים פורץ כספות אמין? התקשרו עכשיו ונשמח לעזור!
סיקרט מערכות

שאלות ותשובות - פורץ מנעולים

כיום יש מגוון צילינדרים שניתן לפרוץ ללא נזק, אך קיימים גם צילינדרים שחייבים להחליפם לאחר הפריצה.
מחיר של פריצת דלת טרוקה נע בין 200 ל-300 ש"ח תלוי בשעות ובמיקום.
בסיקרט מערכות אנו מתחייבים להגעה מהירה במיוחד, ממוצע זמן ההגעה שלנו הוא כ-20 דק'.
פריצת דלת היא עניין פשוט, שמסתכם במספר דקות של עבודה.

לקוחות ממליצים עלינו

4.9/5 - (106 votes)
נורית, רמת גן
קרא עוד
שירות אדיב במיוחד, הגיעו תוך 20 דקות וביצעו את העבודה טיקטק תודה רבה!
יואל, גבעתיים
קרא עוד
לאחר חיפוש ממושך של מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר בביתי, התקשרתי לסיקרט מערכות, ונתנו שירות מעולה
אלעד, תל אביב
קרא עוד
כל פעם שיש לי בעיה בדלת אני מתקשר רק לרז, איש מקצוע אלוף!
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן