החלפת צילינדר

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

החלפת מנעולים

גם למנעולים כמו לכל מוצר אחר הקיים בשוק יש בלאי ולכן יש צורך בהחלפתם מפעם לפעם. כאן נכנס נושא חשוב בעולם המנעולים והוא החלפת מנעולים. אחד המנעולים הנפוצים שמחליפים לעיתים קרובות הוא מנעול הצילינדר המוכר. אז איך יודעים שהגיע הזמן להחלפת צילינדר? ומה כולל תהליך החלפת מנעולים? מנעול הצילינדר הוא המנעול הפנימי המותקן בד"כ בדלתות הכניסה לבתים ובניינים. החלפת צילינדר נפוצה מאוד בקרב דירות חדשות. לכן חשוב לשים לב כי במעבר לדירה חדשה יש להחליפו מהסיבה הפשוטה שהקבלן אשר מסר לכם את הדירה ובעלי המקצוע שעובדים איתו בד"כ מחזיקים בשכפולים של המפתחות לדירה עוד משלבי העבודה בתוך הבניין או הדירה ולכל אחד מהם או לפחות לרובם תהיה גישה להיכנס לדירה החדשה שלכם אם לא תדאגו להחלפת מנעולים. קיימים סוגים רבים של מנעולים בכלל ומנעולי צילינדר בפרט ולכן נדרשת התמחות רחבה בתחום. עם הניסיון והמקצועיות של סיקרט מערכות אבטחה, אתם יכולים לישון בשקט כי אנחנו מגיעים אליכם לדירה החדשה, מפרקים את הצילינדר "של הקבלן" ומתקינים לכם צילינדר חדש ואיכותי אשר מותאם במיוחד לכם וכולל מספר מפתחות חדשים וזאת ללא פגיעה בדלת או בידית. לכם יש רק להתקשר למספר למעלה ואנחנו נעשה את השאר. בנוסף למעבר לדירה חדשה, יש להחליף צילינדר גם במצבים בהם ננעלתם מחוץ לבית ויש לפרוץ באופן יזום עם פורץ מנעולים מקצועי. מקרים אלה קורים כאשר איבדתם את המפתח או המפתח נשבר בתוך המנעול או כאשר אתם רוצים לשדרג את המנעול כדי להעלות את רמת המיגון שלכם בבית או בבניין.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

  • מקצועיות
  • אמינות
  • מחירים הוגנים
  • מעל עשר שנות ניסיון
  • באישור משטרת ישראל
  • זמינות 24/7
  • תוך 20 דק' אצלך

החלפת צילינדר רב בריח

בשביל להבין מה כוללת החלפת צילינדר רב בריח צריך קודם כל להבין מהו בריח. אז בריח הוא החלק במנעול שיוצא מפנים הדלת החוצה אל חור בגודל הבריח בתוך המשקוף בעת הכנסת מפתח למנעול. לעיתים נכנס בשלב אחד למשקוף ולעיתים יותר קרובות נכנס בשני שלבים לחור במשקוף לו הוא מיועד שזה בעצם מספר הנעילות של הדלת עם המפתח. עכשיו כשהבנו מה זה בריח אפשר להרחיב על נושא צילינדר הרב בריח ולהבין למה החלפת צילינדר רב בריח יותר מורכבת מהחלפת הצילינדר הרגיל בעל בריח אחד. מנעול הצילינדר כולל בתוכו מנגנון של מספר פינים וזיזים שבעת הכנסת המפתח למנעול הזיזים זזים והמנעול נפתח. למנגנון זה כמו כל מנגנון מכני יש בלאי ולכן יש צורך בהחלפתו כאשר כולו או חלק ממנו נשחק, סימנים לכך הן קולות לא מוכרים בזמן נעילה או שהדלת לא ננעלת כלל או לא נפתחת כלל או ננעלת ונפתחת אבל לא בצורה "חלקה". זהו המנגנון הכי פשוט שמתאים לדלתות עץ בעיקר וכולל בריח אחד שיוצא מהצילינדר למשקוף בגובה הידית וכך הדלת ננעלת.

לעומת זאת, צילינדר רב בריח כשמו כן הוא, בשונה מהצילינדר הקלאסי המורכב על מנגנון עם בריח אחד הוא כולל מנגנון עם יותר מבריח אחד עד כדי כך שבדלתות החדשות יש בין 5 ל 7 בריחים. 4 בריחים בגובה ידית הדלת שיוצאים למשקוף, בריח אחד שיוצא למעלה למשקוף ואחד שיוצא למטה למשקוף או הצידה למטה למשקוף (נקרא גם בריח תגבור) ובריח נוסף בחלק האחורי של הדלת אך הוא פחות משמעותי ולכן לא קיים בכל הדלתות. הצילינדר הרב בריח קיים בדלתות ברזל של חברת רב בריח בעיקר ודלתות ברזל נוספות.

החלפת צילינדר רב בריח בעצם כוללת את פירוק הידית, ומגן הצילינדר, הוצאת הצילינדר הישן מדלת בעלת מנגנון רב בריח והתקנת הצילינדר החדש לאותו מנגנון, זו בהנחה ואין בעיה למנגנון עצמו, וכמובן החזרת מגן הידית ומגן הצילינדר למקומם והידית. תהליך זה של החלפת צילינדר רב בריח המבוצע ע"י מנעולן מקצועי לא צריך לקחת יותר מ10 דקות.

איך לבחור מנעולן להחלפת צילינדר?

ככלל, כל סוגי הצילינדרים עושים את אותה הפעולה לא משנה באיזה סוג נבצע את החלפת הצילינדר, הם מזיזים את גלגל השיניים הנמצא במנגנון המנעול בדלת ובכך פותחים וסוגרים את הבריחים הנמצאים בתוך הדלת.

אנחנו מבינים את הרגישות לנושא כאשר אנו נתקלים בבעיה עם מנעול הצילינדר שלנו ואנו נדרשים לבחור מנעולן להחלפת המנעול. לכאורה, נראה פשוט אבל מאחר ומדובר בתחום פרוץ אנו מתלבטים מאוד ברגע האמת כשצריך לקרוא לאיש מקצוע להחלפת צילינדר.

מנעול פגום משמעותו שניתן לפרוץ בקלות לבית/לרכב/לכספת או לכל מקום שעליו מותקן או מורכב מנעול מכל סוג שהוא. יתרה מכך, למנעול יכולים להיות מספר מפתחות ולא תמיד יש לנו שליטה למי יש את המפתחות למנעול בנוסף למפתח שלנו ולכן חשוב לדאוג להחלפת צילינדר אחת לכמה שנים.

תחום המנעולנים הוא תחום פרוץ. בדיוק מהסיבה הזו, יש לוודא שהמנעולן שלנו שנדרש להחלפת מנעול מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה. נוסף על כך, חשוב ליצור קשר אך ורק עם פורץ מנעולים מקצועי שעבר הסמכה מקצועית של מנעולן ובעל ניסיון רב בכל סוגי הצילינדרים בכל החברות, דבר המראה על רמת מקצועיות גבוהה. עם כל הנתונים הללו אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בחרנו במנעולן מקצועי להחלפת המנעול.

החלפת מנעולים

החלפת צילינדר – מחיר

מחיר החלפת צילינדר תלוי בסוג הצילינדר המוחלף והמידה שלו, בהנחה ואין בעיה במנגנון עצמו ואנו נדרשים להחליף אך ורק את מנעול הצילינדר היושב בתוך המנגנון. קיימות חברות רבות ,המוכרות שביניהן( מגנום, מולטילוק, חברת רב בריח, ייל ואבה) המספקות סוגי צילינדרים שונים בהתאם לסוג הדלתות, החומר ממנו עשוי הצילינדר ובהתאם לרמת מיגון שלהם. חלקם יותר טובים וחלקם פחות טובים ולכן חשוב להבין את סוגי הצילינדרים הקיימים והם:
צילינדר לשון – צילינדר שמזיז את המנגנון ע"י תנועה של הלשון בעת הכנסת המפתח למנעול, מותקן בעיקר על דלתות ברזל, אלומיניום עץ וזכוכית.
צילינדר גלגל – צילינדר שמזיז את המנגנון ע"י תנועה של השיניים בעת הכנסת המפתח למנעול והוא מותקן על דלתות מסויימות.
צילינדר עם כרטיס שכפול חכם – צילינדר לרמת מיגון גבוהה יותר שמגיע יחד עם כרטיס חכם הכולל בתוכו קוד ורק עם כרטיס זה ניתן לשכפל את המפתחות למנעול.
צילינדר אחיד – צילינדר המיועד לבתים עם מספר כניסות לבית אשר בעלי הבית מעוניינים להשתמש באותו המפתח בדיוק לפתיחת כל דלתות הכניסה לבית ועל כן שמו אחיד.
צילינדר מפתח קבוע – צילינדר הכולל מפתח קבוע בצד הפנימי (הנקרא גם כפתור או פרפר) של הדלת וזאת למקרה חירום שצריך לפרוץ את הדלת מבחוץ אז ניתן לעשות זאת ביתר קלות כאשר יש מפתח קבוע בפנים הדלת לעומת מפתח רגיל שיושב במנעול מבפנים ומקשה מאוד לפרוץ את הדלת.
מחירי החלפת צילינדר יכולים לנוע בין 200 ₪ ל 550 ₪ ( לפני מע"מ) וזאת בהתאם לסוג הצילינדר.

סיקרט מערכות

איך לבחור מנעולן להחלפת צילינדר?

לקוחות ממליצים עלינו

אלעד, רמת גן
קרא עוד
יוסי יוסי
קרא עוד
נתקעתי מחוץ לבית וישר חבר המליץ לי על סיקרט מערכות,כככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
יוסי יוסי
קרא עוד
נתקעתי מחוץ לבית וישר חבר המליץ לי על סיקרט מערכות,כככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן