4 טעויות נפוצות של מנעולנים

הזמנת איש מקצוע בזמן מקרה חירום מלווה לרוב בהרגשת הקלה גדולה: הנה, הזמנו את האדם שיפתור את הבלגן, לא צריך לדאוג יותר… אך גם כאשר איש המקצוע מגיע הביתה, חשוב לפקוח עיניים ולשים לב למה שקורה מסביב. איש מקצוע רשלני עשוי לבצע טעויות ולגרום לתקלה גדולה יותר מזו שהתרחשה מלכתחילה.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כשמדובר במנעולן, חשוב עוד יותר לשים לב כדי לא להיתקע מחוץ לבית ולהישאר חסרי אונים. כדי שתדעו על מה להשגיח ותהיו ערניים במיוחד, בואו נלמד על ארבע טעויות נפוצות של מנעולנים מהן תדעו להישמר.

1. חוסר הכרות עם הבעיה

המנעולן להוט להגיע אליכם הביתה ולקבל תשלום על הזכות לפתור אותה – עד שהוא לא מהסס לומר לכם על כל דבר "בטח בטח, אני יודע לפתור הכל, כבר מגיע." קבלו מבזק חדשות: אין מנעולן שיודע לפתור כ-ל בעיה בעולם. עולם המנעולים מתחדש במהירות וסופג חידושים והמצאות מורכבות מדי יום, וגם המנעולן המנוסה ביותר לא יכיר כל מנעול בכל בית או מכונית. לכן, חשוב לשים לב בזמן השיחה עם המנעולן ולבדוק האם הוא מקשיב לסוג המנעול שלכם או שהוא רק ממהר לקפוץ לאוטו ולהגיע אליכם. במקרה של להיטות לפרוץ מנעול לא מוכר אתם עשויים למצוא את עצמכם עם תוצאה אחת עגומה: מנעול ש"נפרץ" בשבירה. את רוב המנעולים אין צורך לפרוץ כך וניתן לסייע לבעיה בדרך אחרת שגם תשאיר אתכם עם מנעול מתפקד ובלי חור בכיס.

2. פריצה ללא אימות זהות

ממש כמו שאתם צריכים לבדוק שהמנעולן הוא אכן איש מקצוע מאומת לפני שאתם נותנים לו להתעסק עם המנעולים שלכם, כך גם המנעולן צריך לבדוק לפני התחלת הפריצה שאתם באמת בעלי הבית או המכונית שהוא עומד לפרוץ (לבקש תעודה מזהה או צילום רישיון רכב). ללא הקפדה על אמצעי הזהירות ההכרחי הזה הוא עלול למצוא את עצמו במצב לא נעים בו היה שותף פעיל לביצוע פריצה לבית או למכונית שלא שייכת למי שביקש ממנו לבצע את העבודה…

3. פיצול הדלת עקב קידוח יתר

בהחלפת צילינדר חדש או מחליפים מנעול קיים, חשוב לשים לב ולקדוח בדיוק במידה הנכונה במיקום הברגים. אם המנעולן קודח יותר מדי, הדלת עלולה להיסדק ותיקון הנזק יעלה כסף רב. לכן שימו לב שבזמן הקדיחה המנעולן מציב אדם נוסף בצדה השני של הדלת כדי לבדוק בדיוק מתי המקדחה מבצבצת מהצד השני של הדלת.

4. צילינדר הפוך

זה נשמע כמו טעות של מתחילים – אבל גם טעויות של מתחילים קורות ועלולות לעלות ביוקר. כשמתקינים צילינדר קל להתבלבל בין הצדדים שלו ולהתקין אותו הפוך. חשוב לשים לב שמניחים את הצילינדר עם הפינים בכיוון פתח הדלת.

בהזמנת מנעולן הקפידו לבדוק את ההמלצות עליו כדי להיווכח שהוא יידע לבצע את העבודה פיקס בלי טעויות. נשמע לעזור לכם ולשלוח לביתכם מנעולן מומחה בעל ניסיון ארוך בתחום!


votes

שתפו את המאמר:

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן