פריצת‌ ‌כספות‌ ‌-‌ ‌כמה‌ ‌זה‌ ‌עולה‌ ‌ומה‌ ‌אתם‌ ‌צריכים‌ ‌לדעת‌ ‌

כספות נועדו להישאר סגורות, להוות מכשול משמעותי שלא יאפשר לבעלי כוונות זדוניות להניח את ידיהם על חפצי הערך שלכם. לפעמים אתם כל כך רוצים לשמור טוב על תוכן הכספת שלכם, עד שבלי כוונה - אתם בעצמכם תאבדו את הגישה אליו… אם המפתח לכספת אבד או נשבר, אם אין לכם מושג איפה נמצא המפתח לכספת של קרובי משפחה שנפטרו או אם משהו התקלקל במנגנון הכספת, זו השעה להזמין פריצת כספות.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
פריצת כספות

איך המנעולן יפתח את הכספת?

הכספות מתחלקות לשני סוגים עיקריים: כספות דיגיטליות וכספות מכניות. בנוסף, קיימות בשוק גם כספות מסיביות (לרוב הן לא יהיו בשימוש ביתי) גדולות יותר מסטנדרט הכספות הרגיל.

פריצת כספת דיגיטלית היא הפשוטה ביותר, מכיוון שלרוב ניתן לפתוח אותה תוך הפעלת כוח פיזי ולאחר מכן לאפס את הסיסמה שלה מחדש. לכן ברוב המקרים לא יהיה צורך לפגוע במנעול במהלך פריצת הכספת ותוכלו להשתמש בה שנית. אם הכספת מגובה במנעול מכני בנוסף למנעול דיגיטלי, אופציה נוספת היא לפתוח את המנעול המכני בכוח ולהשאיר את פעולתו התקינה של המנעול הדיגיטלי. 

פריצת כספת מכנית היא מעט יותר מורכבת. היא דורשת שימוש בטכניקת הדמיית מפתח או בטכניקת קידוח – כאשר השיטה הראשונה מאפשרת לשמור על המנעול שלם אך היא לא תמיד זמינה לשימוש, כתלות בסוג הכספת, ואילו השיטה השנייה אפשרית ברוב הכספות אך תדרוש מכם החלפה של המנעול לאחר מכן. מאחר וברוב הפעמים איבוד מפתח לכספת ידרוש החלפה של המנעול ממילא, זו אופציה סבירה למדי. 

אם הכספת לא תיפתח בעזרת קידוח המנעול, אך חשוב לכם לפתוח אותה כדי להוציא את תוכנה – ניתן לבצע קידוח בצד הכספת וכך להוציא את התוכן אך גם להוציא אותה מכלל שימוש.

אם מדובר בכספת גדולה וכבדה, הסיפור מורכב יותר: כספת כזו מיועדת לשמירה אופטימלית על החפצים שנמצאים בה ולכן היא לא קלה לפריצה. עם זאת, פורצים מנוסים יוכלו לעשות זאת אך התהליך ייקח זמן ויעלה יותר.

טיפים

  • כדי לבדוק מראש כמה כל התהליך יעלה לכם, ולוודא שהפורץ איתו אתם משוחחים אכן יידע לעשות את המלאכה, רצוי לצלם מראש לפורץ את סוג הכספת ולבקש ממנו לאשר שהוא אכן מנוסה עם סוג הכספת הזו. כך גם תוכלו לדעת מראש האם תצטרכו לשלם סכום נוסף על מנעול חדש או שניתן לפתוח אותה בשיטת פריצה ללא פגיעה במנעול.
  • בדקו שהמנעולן פורץ הכספות מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה ובתעודת פורץ – כדי שלא תיפלו בפח.

מחיר פריצת כספות

מחיר פריצת כספת בגודל ביתי ינוע לרוב בין 150 ל-350 ש"ח, כתלות בסוג המנעול, בסוג התקלה ובמורכבות המנגנון וחומר הכספת. אם יש צורך בתוספת של החלפת מנעול כספת לאחר מכן, מאחר והפריצה תפגע במנעול או אם אין לכם מפתח רזרבי, יתווסף סכום נוסף שיכלול את עלות המנעול החלופי.

מחפשים פורץ כספות אמין מאוד בעל ניסיון רב שנים עם מגוון סוגי כספות? דברו איתנו ונשמח לעזור!

5/5 - (4 votes)

שתפו את המאמר:

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן