מחיר פריצת כספת ביתית

שתפו את המחיר:

כספת ביתית מעניקה לנו פינה של ביטחון עבור החפצים היקרים ללבנו. תכשיטים יקרים נשמרים בתוך הכספת ומוגנים מפני פריצה, מסמכים חשובים מוצאים שלווה בכספת, וכלי נשק חיוניים נמצאים במקום בטוח שמונע תאונות. אז קניתם כספת ביתית, השתמשתם בה במשך שנים והכל טוב… אבל מה עושים אם יש בעיה?

פריצת כספת ביתית תידרש במספר מקרים: כאשר המפתח הלך לאיבוד או הקוד נשכח, כאשר מנגנון הכספת התקלקל ונתקע או במקרה בו נערך ניסיון פריצה לכספת והמנגנון ניזוק. מנעולן מקצועי יוכל לחדור לכספת שלכם בזהירות. במקרים מסוימים לא ניתן לפרוץ את הכספת בלי לגרום נזק למנגנון, ואילו במקרים רבים אחרים, כאשר המנעולן בעל ניסיון וידע משמעותיים, הוא יוכל לפרוץ את הכספת בשימוש בכלים ייעודיים או באצבעות בלבד בלי שהמנגנון יינזק.

בשיחה עם המנעולן לפני הגעתו יש לפרט מולו את פרטי הכספת: מהי חברת הכסף ומהו הדגם, ולהסביר מדוע יש צורך בפריצה שלה, כדי לוודא שהמנעולן אכן יוכל לבצע את העבודה. מחיר פריצת כספת ביתית ישתנה בהתאם לדגם הכספת ומידת הקושי בפריצה שלה, כאשר אם תצטרכו גם להחליף את מנעול הכספת לאחר מעשה – יתווסף מחירו של המנעול החדש לתעריף העבודה.

votes
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן