מנעולן בקרית אונו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אין אף אדם שהיה רוצה להיקלע לסיטואציה הזו… אף אחד לא נהנה לגלות פתאום שהמפתח שלו נתקע בחור המנעול ואי אפשר לפתוח את הדלת ולהיכנס הביתה. גם ניסיון כושל לנעול את הדלת בשל תקלה במנגנון הנעילה לא יתקבל בצורה טובה ורגועה כשממהרים לעבודה ורוצים לצאת בזמן לסידורים שתוכננו מראש. אבל אין מה לעשות, הדברים האלה קורים וברוב המקרים – בדיוק מתי שהכי פחות נוח לכם לשבש את שגרת היום ולהמתין לאיש מקצוע. בניגוד לתקלות אחרות שעלולות לקרות מדי פעם – בעיה שמחייבת הזמנת מנעולן היא בעיה שצריך לפתור עכשיו ומיד ואי אפשר להמתין איתה למועד מאוחר יותר. אי אפשר להשאיר את המפתח בחור המנעול, אי אפשר להשאיר את הדלת פתוחה למשך כל היום. המסקנה המתבקשת היא שצריך לשמור בהישג יד פרטי קשר עם מנעולן מוסמך. אז איך מוצאים מנעולן בקרית אונו ולמה חשוב לשים לב?

במה יעזור מנעולן בקרית אונו?

מנעולן יכול לתת שלל שירותים חשובים שנדרשים מעכשיו לעכשיו. כשמדובר באיש מקצוע כמו מנעולן בקרית אונו הוא יכול להציע את השירותים שלו לא רק לקרית אונו עצמה אלא גם ליישובים הסמוכים לה – גבעת שמואל, גני תקווה או סביון. השירותים שנדרש עבורם מנעולן הם שירותים שיש בהם חשיבות להגעה מהירה של איש המקצוע ולכן המיקום הגיאוגרפי של המנעולן מהותי. 

מתי מתקשרים למנעולן? להלן כמה דוגמאות – 

  • כשהמפתח נתקע או שהדלת לא נפתחת / ננעלת.
  • כמרגישים שיש בעיה במנגנון הנעילה וייתכן שצריך להחליף אותו.
  • כשרוצים לפרוץ דלת שהמפתח שלה לא נמצא.
  • לצורך ביצוע החלפת מנעול בשל איבוד מפתח.
  • לפריצת כספות בגדלים שונים ובעלות מנגנוני פתיחה וסגירה שונים.
  • לנטרול מערכות אזעקה ברכבים.
  • לפתיחת רכבים שננעלו עם המפתחות בתוכם.

מה חשוב לדעת על בחירת מנעולן?

בכל תחום או מקצוע אפשר למצוא לא מעט מומחים שמציעים שירותים. המנעולנות היא תחום מיוחד, שכן על מנת לעסוק בה לא מספיק רק ללמוד ולהתמקצע אלא נדרשת הסמכה מטעם משטרת ישראל על מנת לעסוק בתחום. מכיוון שהמנעולן יכול, תוך כדי העבודה שלו, להיחשף לנושאים אישיים ורגישים של הלקוח ומפני שהוא מגיע כשייתכן והלקוח נמצא במצב רגשי או נפשי מתוח מאד – יש לוודא שאותו איש מקצוע יידע שלא לנצל את המצב לרעה ויציע שירותים מקצועיים ברמה גבוהה מתוך רצון כן ואמיתי לעזור ללקוח לחזור לשגרה ולא פחות מכך – להרגיע אותו מאד. כאשר יוצרים קשר עם מנעולן בקרית אונו רוצים שהוא יגיע כמה שיותר מהר, יתקן את המצב וירגיע את העצבים המתוחים. זו גם הסיבה שמנעולנים בדרך כלל מציעים שירותים מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, וזו הסיבה בגללה רצוי לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה ואמין.

איך לבחור את המנעולן הטוב ביותר

כעת ברור שהתנאי הראשוני לבחירת מנעולן הוא הימצאות תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל. בהיעדר רישיון זה – אין לפנות למנעולן. במידה וקיימות אודותיו המלצות מאנשים שכבר חוו את השירות שלו ודעתם נחשבת בעיניכם, זה יכול לעזור מאד בבחירה ובקביעת הדעה עוד לפני שהוא בכלל מגיע. 

כאמור – המיקום הגאוגרפי חשוב גם הוא ולכן כדאי לחפש מנעולן בקרית אונו גם עבור אותם ישובים שסמוכים לקרית אונו וגם עבור תושבים בתוך העיר עצמה. 

ישנם מנעולנים שמתמחים רק בחלק מהשירותים ולכן כדאי לדעת מראש מתי להתקשר לכל מנעולן ששומרים את פרטי הקשר שלו: מנעולן לדלתות בניינים לא מתמחה בפתיחת רכבים, ולהפך. 

הדבר האחרון שחשוב לבדוק הוא רמה גבוהה של שירות ומקצועיות, עניין שאפשר לאמת בעזרת ההמלצות ששלחו לקוחות קודמים של המנעולן.

ברגע שמוצאים מנעולן שעומד בכל הקריטריונים האלה הרי שכדאי לשמור את הפרטים שלו למקרה הצורך ולדעת שאם תתעורר בעיה שקשורה במפתח, מנעול או דלת – יש אל מי לפנות ויש על מי לסמוך.

גם אתם יכולים ליהנות משירותי מנעולנות מקצועיים ברמה גבוהה! אנחנו בסיקרט מערכות מציעים את כל השירותים בזמינות גבוהה. צרו קשר ונגיע כמה שיותר מהר לסייע.

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן