4 צילינדרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הצילינדר הוא לב הדלת שלנו, והמרכיב שיקבע באיזו קלות אדם זר בעל כוונות זדון יוכל להיכנס לבית שלנו בלי רשות. במקרה ואתם חוששים שהמנעול שלכם עלול להיפרץ, במקרה בו נעשה נזק למנעול, לאחר ניסיון פריצה או כשהמנעול מתיישן - זה הזמן לעשות מעשה ולהחליף צילינדר שבמחיר של כמה מאות שקלים יעניק לכם ביטחון ושקט נפשי משמעותי.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
פורץ מנעולים

איזה צילינדר מומלץ להתקין מבין עשרות הדגמים השונים הנפוצים בשוק? בואו נסקור את השחקניות המשמעותיות בשוק המנעולים:

רב בריח (לוקסיס / דינאמיק)

את חברת רב בריח כולם מכירים. מדובר בחברה ישראלית ידועה ומומלצת, שמנעולים שלה נמצאים בכל מקום ונחשבים למנעולים טובים ואיכותיים. בכך גם טמון החיסרון העיקרי שלה: צילינדרים רב בריח נפוצים ולכן הפורצים עלולים להתייחס אליהם כאל מנעולים שקל לפרוץ בעקבות ה"ניסיון" הרב שלהם בתחום.

אז האם להתקין או לא להתקין?

במקרה בו התקציב שלכם בינוני אך אתם בכל זאת רוצים להשקיע במנעול איכותי וידוע, שדורש כרטיס שכפול, לכו על דגם של רב בריח.

מבין דגמי רב בריח לוקסיס הוא המומלץ ביותר, והוא מחזיק במנגנון שיאפשר לכם להשתמש במנעול גם אם הוא ניזוק מניסיון פריצה.

אווה (Fps / MCS / Eps)

מנעולי אווה הם חד משמעית הטופ של הטופ בעולם המנעולנות – אבל יחד עם היתרונות החשובים שלהם הם לא יתאימו לכל כיס. מדובר בחברת צילינדרים ידועה שמספקת מנעולים נדירים יותר בשוק עקב מחירם הגבוה – ולכן הם גם בטוחים יותר. בנוסף, החברה שומרת על דיסקרטיות מרבית ביחס למוצריה ולכן מעטים האנשים שמכירים את מבנה המנעול מקרוב ויודעים איך לפרוץ את המנגנון המאובטח שלו. במידה והתקציב שלכם מצומצם תוכלו ללכת על מודל זול יותר של צילינדר אווה (EPS למשל) ואם יש לכם אלפי שקלים להשקעה: לכו על MCS ולא תתחרטו.

מולטילוק (MT5 / אינטראקטיב)

מנעולי מולטילוק נמצאים במקום טוב באמצע: הם מייצרים את הצילינדרים המומלצים ביותר, הם לא יקרים אך גם לא זולים מאוד, ורבים בוחרים בהם להחלפת צילינדר אמין ואיכותי. בכך שהם נפוצים מאוד בשוק יש צורך להיזהר מפורצים שכבר מכירים אותם היטב. אך עדיין, צילינדר של מולטילוק מכיל מערכת פינים מסובכת בעלת מנגנוני בטיחות, פין אלפא, מנגנון נוגד קידוח ומגן משמעותי, מה שהופך אותו לבחירה איכותית מאוד.

קאבה

עוד אופציה יעילה למי שמעוניין במנעול איכותי, מחברה פחות מוכרת, אך בטווח מחירים סביר בהחלט. עם מחירים גבוהים מעט יותר מצילינדרים של מולטילוק, לצילינדרים של קאבה מערכת שכפול עם כרטיס, אמצעי הגנה יעילים בפנים המנעול, ויתרון השכיחות שלהם: מאחר והם פחות בשימוש בארץ, הסיכוי שפורץ יבחר בהם בשל היכרות מקיפה עם מבנה המנעול קטן יותר.

אז בחרו צילינדר חדש, חלקו את המפתחות שלכם בתבונה, הימנעו משכפולים מיותרים – ובהצלחה!

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן