מנעולן בהרצליה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
בחיים של מנעולן בהרצליה אין רגע מנוחה: בעיר כל כך גדולה יש לו לא מעט עבודה, הרבה מנעולים ודלתות לפרוץ, כספות לפתוח ואזעקות של רכבים לנטרל. הסמיכות של הרצליה לרעננה ורמת השרון תורמת להגדלת כמות הלקוחות, מפני שכאשר אדם מסוים נקלע למצב שבו הוא צריך בדחיפות שירות של מנעולן – יש חשיבות גבוהה לנושא הגאוגרפי, כלומר למיקומו הקבוע או השגרתי של המנעולן. מי שממתין לשירותים אלה ירצה שבעל המקצוע יגיע כמה שיותר מהר ולכן הרצליה היא מיקום מצוין עבור לא מעט לקוחות. מנעולן יכול לסייע במגוון רחב של מצבים שלרוב אינם נעימים ודורשים התערבות מקצועית מיידית.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אילו שירותים מעניק מנעולן בהרצליה ללקוחות שלו?

המנעולן, כפי שנרמז משם העיסוק, מסייע בכל מה שקשור לדלתות, מנעולים, מפתחות, אזעקות וכספות. אנשי המקצוע שעוסקים בתחום המנעולנות בישראל חייבים לעבור הסמכה שצריכה לקבל את אישור משטרת ישראל. המנעולן, מטבע הדברים, יעסוק בנושאים פרטיים ורגישים של הלקוח ויכול גם להיות חשוף לעניינים אישיים. מכאן החשיבות של בחירת אנשי המקצוע לעיסוק בתחום זה, ובאמת ממש לא כל אחד יכול לתפקד כמנעולן אמין וטוב. 

דבר נוסף שמייחד את המנעולנים באשר הם הוא העיסוק בתחום מסביב לשעון. דלתות יכולות להיתקע גם באמצע הלילה, הרכב יכול להינעל גם במהלך השבת והלקוחות לא יוכלו להמתין עד יום ראשון לצורך קבלת השירות – מכאן שהמנעולן, ברוב המקרים, נותן שירותים בכל שעות היממה ומציל אנשים במצבים מאד בעייתיים ולא משנה מתי הם התרחשו.

שירותים שניתן לקבל ממנעולן בהרצליה

כמה נושאים בהם המנעולן המקצועי יוכל לעזור לכם: 

  • סיוע במקרים של דלת שלא נפתחת או ננעלת – מנעול מקולקל, מפתח שנתקע בחור המנעול או תקלה במנגנון הפתיחה והנעילה.
  • נטרול אזעקה של רכב שבעליו לא מצליח לנטרל.
  • החלפת מנעול או החלפת צילינדר לדלת באופן שוטף לאחר איבוד מפתח או בשל בלאי שמתגלה בשגרה.
  • פריצת כספות.
  • שכפול מפתחות.

ישנם מנעולנים שיש להם גם חנות או מקום שבו הם מציעים שירותים של קנייה ומכירה של מנעולים, מפתחות וכספות, ויש מנעולנים בהרצליה שכל השירות שלהם מבוסס על ניידות ועל הגעה לביתו של הלקוח בכל שעה ובכל מקום בו השירות נדרש. כיום יכולים המנעולנים לבצע את כל הפעולות שלהם בעזרת ארגז הכלים שהם נושאים איתם לכל מקום וכך ברגע שהם מגיעים ללקוח עם בעיה – הם יכולים לפתור את רוב הבעיות בו במקום בלי לעכב את הלקוח ובלי להשאיר אותו ללא מענה. ללא ספק, חלק משמעותי מהשירות הוא הרגעה ומתן תחושה טובה שתשדר ללקוח את הידיעה שיש איתו מישהו בדיוק ברגע של משבר והוא לא צריך להתמודד לבד עם התקלה שנקרתה בדרכו. לכן נדרשות מהמנעולן גם תכונות כמו רגישות והכלה של מצבי לחץ לא פשוטים, בנוסף לכישוריו המקצועיים ולמענה שהוא ייתן בפתרון המצב.

איך בוחרים מנעולן בהרצליה?

מכיוון שאת שירותיו של המנעולן צריכים בדרך כלל מעכשיו לעכשיו באופן דחוף – אין זמן לבחון אפשרויות וצריך ליצור קשר מיידי עם בעל מקצוע שיוכל להגיע כמה שיותר מהר. במידה ויש סביב אותו לקוח מכרים או שכנים שכבר התנסו בשירותיו של מנעולן זה או אחר מומלץ לברר איתם אודות חוויית השירות שהייתה להם וכך לשמור בהישג יד את פרטי הקשר עם המנעולן, לכל מקרה שלא יהיה. חשוב, ואסור לוותר, על וידוא של הצגת תעודת ההסמכה מטעם משטרת ישראל. מותר לקבל שירותים אך ורק ממנעולן שמציג את התעודה ואין לפנות אל מנעולן שהתעודה לא קיימת בידיו. כך יבטיח הלקוח רמה גבוהה של שירות ומקצועיות ואת מתן הפתרון המהיר והטוב ביותר למצבו.

מחפשים מנעולן בהרצליה? סיקרט מערכות – ואתם בדרך לפתרון הבעיה.

צרו קשר ונשמח להגיע ולתת שירות מקצועי!

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן