מחיר החלפת צילינדר פלדלת

שתפו את המחיר:

דלתות פלדלת ידועות בתור הדלתות החזקות והאמינות ביותר בישראל, המשמשות מאות אלפי בתים ברחבי הארץ ושומרות על בטחון דייריהם. מאחר ומנעול הפלדלת מורכב יותר, גם העלות שלו מעט יותר גבוהה מזו של מנעול דלת שגרתי ולכן החלפת צילינדר לדלת פלדלת אמנם לא תהיה מסובכת, אך עלות המנעול עצמו תגדל מעט.

ממה מורכב מחיר החלפת צילינדר פלדלת

פעמים רבות מתווספות אל עלויות החלפת הצילינדר גם עלויות נוספות: במקרה בו הצילינדר מוחלף עקב היתקעות מחוץ לבית, המנעולן צריך לפרוץ את הדלת. אם הצילינדר הקיים נפגע במהלך הפריצה (לא תמיד המנעולן יוכל לפתוח את הדלת בעזרת אמצעים עדינים בלבד…) יהיה צורך להחליף את הצילינדר ולקבל סט חדש של מפתחות שמתאימים למנעול הפלדלת החדש. במקרה כזה עלות הביקור תורכב מעלות פריצת דלת הפלדלת וגם מעלות החלפת הצילינדר.

החלפת צילינדר לדלת פלדלת לא חייבת להתרחש רק כאשר נתקעים מחוץ לבית: החלפת המנעול מומלצת מדי כמה שנים כדי לשמור על בטיחותכם ולוודא שגם אם מפתחות השייכים לכם נדדו לידיים לא רצויות, לא יוכלו לפרוץ לבית. בנוסף, לעתים גם מנעולי פלדלת יסבלו משחיקה לאחר מספר שנים ולכן כאשר הצילינדר מתחיל להיתקע בזמן סיבוב המפתח רצוי להחליף אותו לצילינדר חדש ועדכני.

votes
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן