צילינדר לדלת

שירותי פריצת מנעולים,תיקון והחלפה

מנעול לדלת

מתי בדקתם את הצילינדר שלכם? איך אתם יודעים שהוא במצב תקין? לא הרבה יודעים אבל כל מנעול לדלת לא משנה מה סוג הדלת שלכם, מכונה צילינדר. צילינדר לדלת הוא הדבר הכי משמעותי בבית מבחינת ההגנה שלכם מפני פורצים, גנבים או סתם אנשים שרוצים לפגוע בכם. הוא עשוי מתכת ומחובר למנגנון הנעילה של הדלת, כאשר מכניסים אליו את המפתח הנכון ומסובבים את המפתח, הצילינדר פותח את מנגנון הנעילה של הדלת, זה המצב הטוב. אבל לצערנו יכול להיות גם שפורצים ברמה מקצועית "משחקים" בצילינדר ללא מפתח(עם סיכה או מברג למשל) ופותחים את מנגנון הנעילה אבל כך או כך בין אם זה אתם או הפורצים, חייבים לעבור דרך הצילינדר לדלת כדי להיכנס בסופו של דבר לבית שלכם. לכן חשוב שהצילינדר לדלת שלכם יחובר נכון למנגנון הנעילה של הדלת, ישב במקום המתאים ויתאים לדלת הכניסה לבית, וכל אלה כמובן מהסיבה הפשוטה שהיא למנוע כניסה של זרים או לפחות להקשות עליהם. אנשי המקצוע שלנו בסיקרט מערכות מפרקים את הצילינדר הישן תוך מספר דקות ומרכיבים לכם צילינדר חדש ומתאים לדלת ובנוסף אתם מקבלים אחריות כדי שתוכלו לישון בשקט. מנעול לדלת מתקלקל עם הזמן, כתוצאה מעייפות החומר, טריקות של הדלת, הכנסת מפתח בצורה גסה וכו'. זה לא דבר הנראה לעין, אז איך באמת יודעים אם הצילינדר לדלת במצב תקין? כאשר אנחנו מכניסים מפתח אל החור של המנעול והמפתח נתקע, קשה לסובב אותו או שהמפתח צריך להיות בזווית מסוימת כדי שהוא יזוז במנעול אז זה הזמן להחליף מנעול לדלת או במילים אחרות צריך לפרק את הצילינדר הישן ולהרכיב את צילינדר חדש.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה לבחור במנעולן של סיקרט מערכות?

  • מקצועיות
  • אמינות
  • מחירים הוגנים
  • מעל עשר שנות ניסיון
  • באישור משטרת ישראל
  • זמינות 24/7
  • תוך 20 דק' אצלך

החלפת מנעול

עכשיו שאתם יודעים מתי צריך להחליף את הצילינדר לדלת שלכם בואו נבין כיצד להחליף אותו. החלפת מנעול צילינדר לדלת היא פעולה שחייבים לדעת לעשות נכון! לא כל בן אדם עם מברג יחליף את הצילינדר בצורה נכונה ויש כאלה שגם יכולים לגרום לנזק לדלת או למנגנון הדלת ע"י פעולה לא נכונה בעת פירוק הצילינדר הישן או הרכבת הצילינדר החדש. מי שעושה זאת לא נכון יכול לגרום לכך שהמפתח ייתקע בצילינדר, הדלת לא תיסגר או לא תיפתח ויהרוס את הצילינדר החדש שקנה לשם החלפת הישן שזה ממש בזבוז של כסף!

כשמחליפים מנעול לדלת צריך לקחת בחשבון מספר דברים כמו סוג הדלת, סוג הצילינדר הישן והכלים המתאימים להחלפת הצילינדר. ישנם שני שלבים עיקריים על מנת לעשות זאת נכון והם:

פירוק הצילינדר הישן

פירוק הצילינדר הישן תלוי בסוג הדלת. כלומר, אם מדובר בדלת עץ, אז סביר להניח שמדובר בצילינדר הכי פשוט עם לשון אחת שמניעה את מנגנון הנעילה בעת הנעילה עם המפתח. אם כך, החלק הראשון הוא להתחיל בפירוק מגן הצילינדר עם מברג פשוט, לאחר מכן, נבריג החוצה את בורג נעילת הצילינדר שנמצא בקו אופקי עם הצילינדר ונוציא את הצילינדר הישן. במידה ומדובר בדלת פלדלת של רב בריח אז יש קודם להוציא את הידית ע"י מפתח אלן (מפתח משושה) בקוטר המתאים. ולאחר מכן את מגן המנעול שעל הדלת, ורק לבסוף את הצילינדר הישן. חשוב לשים לב, שצילינדר בדלתות רב בריח הוא בעל גלגל שיניים (במקום הלשון) המניע את מנגנון הנעילה בדלת.

הרכבת הצילינדר החדש

יש לשים לב לשני דברים חשובים בעת הרכבת הצילינדר החדש, הדבר הראשון הוא שהלשונית או גלגל השיניים מיושרות עם הצילינדר על מנת שנוכל להכניס את הצילינדר בחור המנעול ושנוכל להוציא את המפתח לאחר הנעילה של הדלת. הדבר השני, הוא להבריג בחזרה את בורג הצילינדר כאשר הוא במקומו המדויק. ולבסוף, נבריג חזרה את מגן הצילינדר (ואת מגן המנעול שעל הדלת והידית במקרה של דלת רב בריח). רק בצורה הזו אפשר להיות בטוחים שהחלפת הצילינדר בוצעה כיאות.

החלפת מנעולים

בחירת איש מקצוע להחלפת מנעול

אז עכשיו שאתם יודעים מה זה צילינדר לדלת, מתי צריך להחליף אותו ואת שלבי הביצוע הנכונים של החלפת המנעולים אפשר לישון בשקט. האמנם? ממש לא! אל תשכחו שזה שאתם יודעים מה צריך לעשות אין זה אומר שאתם יודעים איך צריך לעשות. ולכן, אחד הדברים הכי חשובים לפני הכל זה לדעת לבחור את המנעולן המתאים והאמין, אחרי הכל אתם לא רוצים ליפול בידיים של מנעולן לא מקצועי, מנעולן מקצועי שידרוש מחיר מופקע או גרוע מכך של נוכל שישכפל לעצמו מפתח נוסף ויפרוץ לכם לבית או יעביר את המפתח לגורם אחר שיפרוץ. כשאתם בוחרים איש מקצוע להחלפת מנעולים תזכרו שחשוב שיהיה לו המלצות אמיתיות, חשוב שתהיה לו תעודת יושר ותעודה מקצועית של מנעולן מוסמך. בנוסף לכל אלה, רצוי שיגיע בזמן, שיהיה שירותי ונעים, ישאל את השאלות הנכונות לפני ביצוע העבודה, יגיד מיוזמתו מה העבודה כוללת ואת עלות העבודה עוד לפני שיתחיל לעבוד וכמובן שיביא איתו את הכלים המתאימים וצילינדר לדלת המתאים לכם. כן כן, אנחנו יודעים שזה נראה לכם הרבה אבל מנעולן מקצועי משמע לעמוד בכל התנאים האלה, ואילו רק אם אחד מהם לא קיים אז בחרתם לכם איש מקצוע לא מתאים להחלפת המנעול לדלת.
אז לסיכום, החלפת מנעול לדלת זה לא צחוק וחשוב שתיעשה ע"י מקצוענים שמכירים את כל הכלים המתאימים, מגוון הצילינדרים השונים, הם חייבים להיות אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים כדי שידעו לתת פתרון מקצועי לכל בעיה בתחום המנעול לדלת שלכם, הרי אחרי הכל איך תוכלו לישון בשקט?

רוצים שקט נפשי בהחלפת המנעול לדלת? התקשרו עכשיו ואחד מאנשי המקצוע שלנו כבר בדרך אליכם עם הכלים המתאימים ושירות ללא תחרות.

סיקרט מערכות

לקוחות ממליצים עלינו

אלעד, רמת גן
קרא עוד
יוסי יוסי
קרא עוד
נתקעתי מחוץ לבית וישר חבר המליץ לי על סיקרט מערכות,כככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
יוסי יוסי
קרא עוד
נתקעתי מחוץ לבית וישר חבר המליץ לי על סיקרט מערכות,כככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
הקודם
הבא

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן