החלפת צילנדר בתל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
עברתם לתל אביב? איזה כיף; לעיר ללא הפסקה יש המון מה להציע לכם: מבילויים ויציאות, דרך הים המושלם ועד לאינספור עסקים וחנויות בכל תחום. אבל לפני שאתם יוצאים לטרוף את העיר, חשוב שתדאגו לבטיחות שלכם; ובמקרים רבים - בעיקר אחרי שעברתם לדירה חדשה - המשמעות היא להחליף צילינדר לדלת מיד עם המעבר לדירה.
צריכים מנעולן פורץ מנעולים? חייגו עכשיו
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה נדרשת החלפת צילינדר בתל אביב כבר עם המעבר לדירה? מאחר ובלא מעט דירות בתל אביב עברו עשרות דיירים לפניכם, דיירים שכבר שכפלו את המפתחות שוב ושוב, וכתוצאה מכך – מסתובבים בעולם עשרות מפתחות שמתאימים לדלת הדירה שלכם. המצב הזה לא מזיק כל עוד כל הדיירים הקודמים הם אנשים הגונים שיקפידו לא להשתמש במפתחות שבידיהם – אבל אי אפשר לסמוך על כך. לכן, אם המנעול שלכם כבר עבר המוני דיירים קודמים, מומלץ בחום לשקול להחליף צילינדר.

באילו מקרים נוספים נדרשת החלפת צילינדר בתל אביב?

  • אם אתם נכנסים לדירה חדשה מהניילונים בתל אביב: גם אם לא היה דייר קודם במקום, לא תמיד כדאי להישאר עם הצילינדר שהקבלן התקין לכם. מפתחות רבים שמתאימים לצילינדר שלכם עשויים להסתובב בידי עובדי אתר הבנייה ובידי הקבלן. אם אתם רוצים להיות הבעלים הבלעדיים של יכולת הכניסה לדירה – זה הזמן להחליף צילינדר לדלת הדירה.
  • אם המפתח שלכם נשבר בתוך המנעול: זה קורה לכולם, זה לא כיף במיוחד אבל גם הפתרון למצב לא מסובך. אם המפתח נשבר במנעול כדאי לקרוא למנעולן שיחליף את הצילינדר במקום להתעסק עם המנעול ולגרום לנזק נוסף.
  • אם המפתח בקושי מסתובב במנעול: במקרים כאלו כנראה שהצילינדר עומד ללכת לעולמו… אם ניסיתם לשמן אותו אבל הוא ממשיך להקשות עליכם, תיפרדו ממנו יפה לשלום והזמינו מנעולן להחלפת הצילינדר.
  • אם המפתח לא נכנס למנעול או שאיבדתם את המפתח: במקרה כזה אתם נמצאים בחוץ ולא יכולים להיכנס הביתה, וצריכים להתקשר ממש עכשיו למנעולן בתל אביב, שיגיע במהירות ויחליף לכם את הצילינדר. במקרה של איבוד מפתח כשיש לכם מפתח נוסף, אם אתם מודאגים מפני גורמים זרים שימצאו את המפתח האבוד וינסו לפרוץ הביתה – רצוי להחליף את הצילינדר למרות שיש לכם דרך כניסה הביתה, בשביל לשמור על שקט נפשי לאחר איבוד מפתח.
  • אם ניסו לפרוץ לביתכם: לצערנו, ניסיונות פריצה הם לא דבר שכיח בתל אביב. אם ניסו לפרוץ אליכם הביתה (בין אם הצליחו ובין אם לא) מומלץ להחליף את הצילינדר במהירות כדי למנוע נזק נוסף למנעול או פריצות נוספות.

איך מתבצעת החלפת צילינדר בתל אביב?

קודם כל, המנעולן יוציא את ברגי המנעול והידית, יוציא את הבורג האמצעי של הבריח וישחרר את הצילינדר (גליל המנגנון הפנימי) מתוך המנעול. כעת המנעולן יוציא צילינדר חדש מהאריזה ויכניס אותו פנימה בזהירות כך שהוא יתחבר לגלגל השיניים של המנגנון בצורה חלקה. עכשיו הוא יבריג אותו בעזרת האומים והברגים שהוצאו קודם לכן.

זה הזמן לנסות את המנגנון ואת המפתחות החדשים, לסובב הכל מצד לצד ולבדוק שהמנעול ננעל ונפתח בקלות, שהידית נעה באופן חלק וששום דבר לא רופף.

על מה להקפיד כשמבצעים החלפת צילינדר בתל אביב?

  • קודם כל, חשוב לבדוק שהמנעולן מוציא את הצילינדר החדש שהוא מתקין לכם מתוך אריזה חדשה ומקורית, שיש אחריות על הצילינדר ושתקבלו יחד איתו את כל המפתחות התואמים (3-5).
  • לפני הקריאה למנעולן, בדקו האם המקרה דחוף. האם אתם חייבים לקרוא לו בשעות הערב והלילה או בסופ"שים, או שאתם יכולים לקרוא לו גם בשעות היום? קריאה בשעות היום תחסוך לכם תעריפי שעות חריגות.

מחיר החלפת צילינדר בתל אביב

תופתעו לשמוע שהחלפת צילינדר לדלת הוא לא עסק שיכביד לכם על הכיס יותר מדי: את רוב סוגי הצילינדרים ניתן להחליף בתשלום של 200-300 ש"ח כולל הכל.

מחפשים מנעולן מעולה להחלפת צילינדר בתל אביב?

המנעולנים שלנו הם השכנים שלכם! נשמח לעמוד לרשותכם:

שתפו את המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

let's talk!

בואו נדבר

דילוג לתוכן